Wpis z mikrobloga

@RozowaWkolorachTeczy: Ja w słoikach miałem rekordowo pewnie pod 4 lata, nie było większej różnicy, może trochę gorszy aromat. Ważne żeby to było przechowywane w ciemności, na słońcu traciło moc, albo zmieniało profil działania, już nie pamiętam, albo to i to. W tym sensie, że słabiej kopało, a high szedł głównie w stronę stoned.
@RozowaWkolorachTeczy: jak najbardziej, ogolnie jeżeli chcesz bardziej profesjonalnie podejść do tematu to możesz kupić saszetki nawiliżające boveda lub integra. 5/8zł

Mówi ci to osoba co ma 4 - 5 rożnych typów zioła a niektóre po 2 lata. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ostatnio uratowałem tak 10 gramów suszu - który był suchy jak majeranek xD

Jeżeli nawilżysz susz i zrobi się przyjemny w dotyku, a chcesz go
Pobierz innv - @RozowaWkolorachTeczy: jak najbardziej, ogolnie jeżeli chcesz bardziej profesj...
źródło: comment_1670184671XDiVH59vErxsgs09yP0yZJ.jpg
@innv: Jak się chce na dłużej zostawić to lepiej przesuszyć niż dać zbyt wilgotne żeby miała pleśń wejść. Później tak jak pisałeś, skórka cytryny do słoika i wracała dobra wilgotność. Już się w to nie bawię, ale tak się robiło jak po kilka lat sloiki leżały zakopane w ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RozowaWkolorachTeczy: susz niskiej jakości „miał” nasączony syntetycznymi kanabinoidami. Ewentualnie jakieś losowe ziółko jak podbiał nasączone w/w substancjami. Poza specyficznym i zazwyczaj mocnym działaniem #!$%@? się takim rozpasaniem o jakim piszeszxD

Pokaz na PW zdjęcie jak to wyglada. Pewnie jest tak suche, ze rozpada się przy dotyku plus nie jest ani trochę żywiczny