Wpis z mikrobloga

@ZuluScout szczerze ci żołnierze to mix z WKU jak w każdej innej jednostce, odbyłem zasadniczą w 2006 r. I oglądając teraz ten serial mogę powiedzieć że kadra tylko pod kamere troche gra ale "system szkolenie" przez krzyk i bieganie był identyczny przez okres unitarki ( około miesiąc). A żołnierze - inteligentni, wysportowani, oderwani od pługa i doszczętni debile jak wszędzie gdzie bierzesz jak leci.
@bitcoholic: zajebiści ci dowódcy jak jakieś sebixy z najgorszych wspomnień z okresu podstawówki xD i teraz pomyślcie, że uczyliscie się ciężko całe lata, studiowaliście, wyszkoliliście w fachu, a taki typ będzie nad wami darł mordę przez miesiąc bo mu ustawa pozwala, a wy nie możecie nic z tym zrobić bo za postawienie się grozi kodeks karny ʕʔ
@powaznyczlowiek teraz jest dużo cackania z nowymi prawie głaskani do snu bo chodzi o to żeby ludziom się chciało zostać. Fakt - wstać rano, ogolić ubrać w dres i przebiec/przejść poranny rozruchu muszą i rutyna wstać jeść szkolić jeść sprzątać spać się nie zmieniła ale jest dużo większa świadomość i trochę nacisk z góry żeby było lepiej. Nawet można wybrać jakie mięsko na obiad.
@bitcoholic to nie jest pyk i brać do wojska - w skali kraju na już mogli by ściągnąć taka ilość żołnierzy ile aktualnie jest ochotniczych plus może 20 % no bo muszą gdzieś spać, ktoś musi szkolić i nakarmić a większość jednostek nie jest na to gotowa na już. Myślę że macie przynajmniej rok spokoju