Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokaczw: akurat ta firma sprowadza dosyc dobre samochody i ma już swoją renomę. Nie jest to nic dziwnego. Wiekszosc zakupów u mnie również odbywa się zdalnie. Jest wiele takich firm na rynku, które mają samochody na pewno lepsze niż z tych pseudo programów ASO.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokaczw: normalnie, zwyczajnie nie ma okazji i nie robi wszystkich niezbędnych napraw przed sprzedażą jak najtaniej... To nie jest nic trudnego. Sam również handluje samochodami głównie sprowadzonymi, ale krajowe tez mam. Auto przyjezdza, robię co trzeba zrobić i sprzedaję. Cała tajemnica. Prawda jest taka, że samochodow jest w pytę i tych nowych i używanych. Te nowe aktualnie dealerzy bardzo często wystawiają na tzw. Export. Dzięki przerwanym łańcuchom dostaw, dealerzy odkryli, że
@lemansblue: mam zle doswiadczenia z pewnym komisem, ktory rowniez promował sie na fb i na yt. Wszystkie wady zostaly „usuniete” tak zeby tylko objezdzilo te 2 lata i nie bylo sie z grubsza do czego przyczepic, np przegub wymieniony na uzywany taki ktory nie strzela przy skrecie, ale za to wibruje powyzej 120km/h, skrzynia zregenerowana tak ze nie halasuje, ale dalej czuc ze jest #!$%@?. Na szczescie bylo sie do czego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokaczw: możesz wejść w Google i poczytać opinie o takich firmach jak np. Trade Lux, Uczciwe samochody Nowy Sącz, Pewne samochody Mielec, Automeritum Łódź, Automeritum Kraków, Mumia Car, M.P. Moto (glownie Audi) itd. To wszystko co mi przychodzi na szybko do głowy. Jak widać jest sporo uczciwych miejsc, gdzie bez obaw można kupić samochód, a nawet jak coś wyjdzie to nie zostaniesz z tym sam. My w tych samochodach nie siedzimy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokaczw: No widzisz, ale miałeś prawo zwrócić, to też chyba zaleta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak kupisz od prywatnego to walka z wiatrakami i się bujaj z prywatnym po sądach 2-3 lata... Handlarz woli zamknąć temat bo uwierz, że nam te rękojmie tez w głowach siedzą i wolimy pojsc na ugodę i stracić i iść do przodu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pokaczw: No z tymi nowymi to tez tak wesoło nie jest. Kupiłem nowe Renault, 3 awarie do 10 000 km w tym sprężarka klimy...
Kupiłem Skode, turbosprężarka się rozszczelniła przy przebiegu 20k. Producent nie uznał gwarancji, nowe turbo z własnej kieszeni... Wiec ta gwarancja to tez zależy od producenta a w tych czasach dużo uwalają albo "ten typ tak ma".
Salony mają zatrudnionych prawników, zeby odpowiednio zniechęcili klienta do walki.
@pokaczw: Popularna firma, więc sprzedają tak. Z resztą w poprzedniej firmie sprzedawaliśmy poleasingowe, to też stali klienci brali w sumie tylko za opis i zdjęcia. Czasami fury po 150k+ PLN.