Wpis z mikrobloga

@BHN_LLU Ja też ale po co ładować wszystko w nieruchy? Te wysokie oprocentowania są już chyba od prawie pół roku, na razie nie widzę mniej ryzykownej inwestycji dającej przyzwoity zwrot. Jak wrócą do absurdalnie niskiego poziomu to się przemyśli sprawę, na razie nic tylko korzystać ;)
@JackBauer: ja sobie rozpisałem w excelu kalendarz promocji w bankach, jaki oprocentowanie daje i tylko przerzucam pieniądze tam gdzie dają najwięcej. Chociaż na razie to za dużo rozkminek nie ma bo wiodące banki w promocjach już mają 8,0% na kontach oszczędnościowych.

Może i bym wrzucił na jakąś dłuższą lokatę, ale mam nadzieję kupić mieszkanie dla siebie w przyszłym roku więc tego nie robię.
@matwes: W banku nowym jest opłata za przelew 1zl, więc to akurat słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Też dowiedziałam się o tym dopiero jak mi się lokata skończyła i chciałam przelać sobie pieniądze. Chyba, że wiesz jak uniknąć tej opłaty? Z minusów to długo się czeka na otwarcie tam rachunku pomocniczego. A tak to normalnie.
@arsze_nick: nie bardzo, skorzystałem z konta u nich aby lokatę na miesiąc założyć i tyle, teraz od paru miesięcy to konto sobie leży i gnije. Dobrze, że nie ma miesięcznej opłaty za prowadzenie konta albo wymogu zapewnienia comiesięcznych wpływów, aby konto pozostało bezpłatne.