Wpis z mikrobloga

@rakujp: Według mnie, to nie jest za ambitna lista artystów, Top Numerów, jednakże akceptowalna, przyjemna dla ciebie. Gdyby mi, SpotifyWrapped zrobiło rzetelnie podsumowanie a nie nuty z stycznia w TOP5 czy Guziora dali na 3, gdzie leciał on od Stycznia początku do końca stycznia, to chętnie bym ci swoje Wrapped pokazał :P Sam mam na 4 miejscu Łajciora bodajże, bo przez wakacje słuchałem sporo nowej płyty PrettyBoy czy słucham Popowego Tymka
  • 2
@merriweatherpostpavilion: Jest od #!$%@? #!$%@? rapu, jesteśmy zalewani gównem. Na spotifaju odpalam raczej luźne kawałki do auta, ale do rzeczy - co nazwać teraz #!$%@? rapem? Dla mnie nieporozumieniem jest np ta ekipa 2115, chyba dosyć popularna teraz. Tak samo OKI i tym podobne. Jednocześnie „stare wilki” propsują teraz ten badziew, chcą się wpasować w obecne trendy i tez robią #!$%@? w mojej opinii rap. Ale co, mam słuchać w kółko
@rakujp:

co nazwać teraz #!$%@? rapem?


właśnie to:

Luca, katować do porzygu Eripe i Penxa

Nullo

Szad


( ͡° ͜ʖ ͡°)

OKI na propsie, tak samo jak White i dinozaury, które próbują czegoś nowego i mają otwarte głowy zamiast zachowywać się jak zezgredziali frustraci i tworzyć od 20 lat to samo

chcą się wpasować w obecne trendy


a przyszło Ci do głowy, że to naprawdę im się
@rakujp: teraźniejsze młode koty to jest jakaś arcylipa, trzeba propsowac dobry rap i darować sobie hejt bo jakby hejtowac każdego co nagrywa syf to by czasu nie starczyło na nic innego. Na pocieszenie rap za zachodnią granicą ma się bardzo dobrze, połączyć to z kilkoma dobrymi graczami z polski i jest czego słuchać
@ShadyTalezz: nie pojmujesz ze dla kogoś teraźniejszy POLSKI rap może być po prostu syfem i to nie
@merriweatherpostpavilion:

nie pojmujesz ze dla kogoś teraźniejszy POLSKI rap może być po prostu syfem i to nie jest kwestia zamkniętej głowy?


nie, kumam że ktoś może go nie lubić ale mówienie, że jest syfem to już coś innego

trudno żeby ktoś kto jest fanem pato i 3w jarał się rusiną czy vkim


wcale nie trudno, część moich znajomych tak ma a ja sam rapu zacząłem słuchać od staroci z NY i
@ShadyTalezz: trzeba nazywać rzeczy po imieniu, nie podobają mi się modelki 3XL bo są grube i brzydkie a nie dlatego ze mam inny gust, to ktoś może miec specjalny gust ze go to jara, sporo jest takich przykładów i muzyka może sie do tego zaliczać. może ty i twoi koledzy słuchaliście NY i dinozaurów tylko dlatego ze nie było jeszcze bedoesa i beteo. nie mam żadnych uprzedzeń, można powiedzieć ze wychowałem