Wpis z mikrobloga

jako, że od 18ej jest akcja wrzucania wpisów związanych z #orlen to ponowie swoj z wczoraj :)

Wpis oparty na podstawie odebrania ponad 100 paczek. Czemu mimo to z niego korzystałem? Październik/Listopad bdb promocja na punkty Vitay, uzbierałem w banalny sposób prawie 130k punktów z których mogę zatankować 7x80zł
Konkretnie czemu odradzam:
- ekrany przy niższych temperaturach wygladaja tak jak by ktos przywalił z pięści i bez aplikacji ciężko odebrać paczkę.
- odbieranie zdalne przez aplikacje kończy się czesto komunikatem, ze jesteśmy zbyt daleko mimo, że stoję przed paczkomatem - przy ekranie :)
- po wyjęciu paczki i zamknięciu skrytki, drzwiczki same się otwieraja i musimy ponowić ich domknięcie, inaczej nie odbierzemy kolejnej.
- jeśli pomylimy się i zamiast odebrac paczkę ze sklepu podejdziemy do automatu, po wpisaniu kodu odbioru mamy komunikat, że wpisaliśmy błędny kod zamiast informację precyzującą, że paczka przypisana do tego kodu jest do odbioru w sklepie - i analogicznie odwrotna sytuacja.
- bardzo beznadziejna aplikacja, w przypadku posiadania wielu paczek nie sortuje na paczki gotowe do odbioru i miesza z tymi co przygotowano do nadania lub sa w drodze. efekt? Dużo przewijania w poszukiwaniu pozycji do odbioru. Komunikat przy danej pozycji często są nieaktualna, dopiero po wejściu w szczegóły danego trackingu. I wiele innych drobnych irytujących sytuacji.
- czas oczekiwania na infolinii, dramat. Kilka razy byłem rozłączony po dłuższym oczekiwaniu.
#gielda #polityka #marketing szeptany #polska #bekazpisu #allegro #shopee #aferaorlenowska #orlen #obajtek #afera
Pobierz
źródło: comment_1670093377MSnkRdJQ9grZLB9FtTjUj6.jpg
  • 10