Wpis z mikrobloga

Mirki biore hydroksyzyne na spanie/uspokojenie ale nie przynosi efektow, co zatem polecacie na spanie/uspokojenie ale nie z grupy benzo i nic uzależniającego bo wiem ze jak zaczne to nie przestane tego brac, slyszalem o Trittico, czy to mocniejsze od hydro i lepsze? Napiszcie co polecacie, bede bardzo wdzieczny, lekarz polecil benzo ale nie chce sie w to pchac, syf ktory zniszczy mi zycie

#bezsennosc #spanie #leki #psychiatria #psychotropy
  • 10
@Mystogan A może by tak iść do lekarza specjalisty psychiatrii zajmujących się bezsennością który dobierze leki, a nie słuchać pseudoeskpertow z wykopu piszących bzdury, jakby to był wybór cukierków w markecie.
@aczutuse: dlaczego rozjebuje? Ja biorę codziennie rano leki na nadciśnienie i tętno i konował nie mówił o żadnych skutkach ani interakcjach z trittico na noc, ale biorę na przemian z noctisem, hydro, alprą, ketrelem itp jak któreś zaczyna słabiej działać
@Mystogan trittico chyba najlepsze z nasennych, które testowałem, ale hydro tez sobie chwaliłem. Brałem ponadto kwete, zolpidem i różne benzo, które niestety niosly za sobą mnóstwo efektów ubocznych