Wpis z mikrobloga

Konfiarze to już naprawdę odwalają niezłe fikołki. Otóż z powodu głośnego ostatnio tematu poboru próbują udowodnić, że Konfederacja jako jedyna partia sprzeciwiła się ustawie o obronie ojczyzny która dała takie możliwości i lewaccy zamordyści z "POPIS", Lewicy, Polska 2050 itd. "znowu zabierają nam wolność". A jak wyglądał ten niby sprzeciw Konfederacji?

Na 11 posłów Konfederacji w Sejmie, za głosowało 5, 5 się wstrzymało a jeden nie głosował wcale. Sprzeciw jest wtedy jak prawie pół twojej partii jest za, reszta wcale nie głosuje, czego nie rozumiesz lewaku?

#afera #bekazpisu #bekazprawakow #wojsko #wojskopolskie #pieklomezczyzn #tworczoscwlasna #prawodoinformacji #polityka
  • 15
@svr_: Niby pod jakim względem? Lepsi to by byli jakby wszyscy, albo przynajmniej większość zagłosowała przeciwko. A nie, że prawie pół poparło, a reszta odmówiła głosowania, czyli mając możliwość sprzeciwu z niej nie skorzystała i pozwoliła ustawie przejść bez sprzeciwu. Nie są w niczym lepsi, mając możliwość sprzeciwu nie skorzystali z niej, a część z nich nawet poparła projekt.

Tak jak pisałem Konfie ta ustawa się podoba i ci co się
@svr_: Konfa może i jest najmniej antymęską partią, ale cała reszta ich światopoglądu (robienie państwa wyznaniowego, antyunijność, dyskryminacja homoseksualistów, antynaukowe szurstwo, itp.) jest dla mnie kompletnie nie do przyjęcia.
@svr_: Nie bronię. Pytam co sprawia, że są lepsi. Bo część się wstrzymuje od głosu zamiast poprzeć jak reszta?

Jeżeli chodzi o tę ustawę, to cała opozycja dała dupy. Konfa również i dlatego bawi mnie przekonywanie, że jest w czymś lepsza. Nie jest.
@zbyszek93: Dokładnie tak. Witamy w KONFEDERACJI1!. Grupa cwaniaków co sama w wojsku nigdy nie była. A także w większości nie była zdolna do zrobienia jakiejkolwiek kariery na wolnym rynku, będzie Cię teraz zmuszać do woja. Ale pamiętaj, na ustach mają WOLNOŚĆ.