Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5KYN3T: bateria, temperatura, rzeczywista jakość zdjęć - czemu główny jest kropowany do 12Mp jak wyglądają foto na 200 czy 300% pytam głównie o główny i szeroki. Posiadam obecnie S21 fe i zasadniczo jest 5\10 słaby w ujjjj, bateria, zdjęcia, ładowanie to chyba jakiś żart, grzeje jak kaloryfer i zadadniczo z zalet to chyba nic. Optymalizacja to też porażka na porażce, wszystkie apki poza systemowe blokowane, gcam niedostępny
@keramzyto_beton: Mogę porównać z jeszcze do niedawna używanym Samsungiem S21 Ultra. Telefony są podobne, zmiana miała być zatem raczej ulepszeniem niż zupełnie nową jakością. Ale okazała się tą drugą. Telefon działa po prostu o niebo lepiej, mimo że ostatnie miesiące spędzałem na kastrowanym One UI 4.1 z wyłączonym bloatwarem od Samsunga. Pixel nie grzeje się jak Exynos, wydajność w grach jest znacznie lepsza, nie ma throttlingu a przynajmniej nie zauważyłem, Tensor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5KYN3T: fajnie że się wysiliłeś i narysowałeś obraz "możliwe że telefonu roku"
to jeszcze otwarty pozostaje temat pięty Achillesowej, czyli "szybkiego" ładowania Pixela.
Jeszcze trzecia sprawa, co Myślisz o takich wynalazkach jak Vivo X90pro+ bo mi osobiście mocno chodzi po głowie, mimo wszystkich niedogodności z nim związanych. W jego przypadku pojawiają się plotki o wersji globalnej, co mogło by sporo namieszać. Do tego mamy takie portale jak TradingShenzhen i dostęp do
@keramzyto_beton: Totalnie nie. Nie znam modelów Vivo i tak przy wyborze wcześniejszego Samsunga jak i Pixela nie spoglądałem nawet w ich kierunku. Dlaczego? Nie wiem. Co do ładowania, zapomniałem się odnieść. To prawda, nie ładuje tak szybko jak choćby stary Xiaomi Mi8 ale ja się przyzwyczaiłem. Ładuję sobie nawet indukcyjnie przez magsafe, po prostu nie potrzebuję bardzo szybkiego ładowania.