Wpis z mikrobloga

Witam. Postanowiłem nagrać film na yt na temat łysienia. Nigdy wcześniej nie widziałem konkretnego materiału na ten temat, stąd wyszedłem z inicjatywą nagrania takowego. Z przyjemnością poznam twoje zdanie na temat tego materiału. W przyszłości również zamierzam nagrywać podobnej treści materiały (męskich tematów). ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=bPMEhf9f0tw
#redpill #blackpill #tinder #lysienie
  • 6
@kondzio3211: Nie zgadzam się ze stwierdzeniem w 0:54, że "...całkowicie wypadnie i już nigdy ci nie odrośnie...", bo gdyby tak było, to skąd by się wzięły te odrastające? Mieszki, które nie produkują nowych włosów przechodzą w coś w rodzaju "stanu uśpienia" i zaczną na nowo działać dopiero w sprzyjających warunkach. Nie powiedziałeś także nic konkretnego na temat własnych doświadczeń z wymienionymi specyfikami.
@stigmatic: Zgodzę się. Chciałem wytworzyć większą dramaturgię, ale faktycznie może to kogoś wprowadzić w błąd. Filmik nagrany na wariackich papierach. Nie chciałem nie wiem jak przygotowywać się to tego materiału. Jeśli odzew będzie pozytywny to nagram drugi odcinek, gdzie również poruszę moja historie walki z łysieniem (wraz z fotkami).