Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi bo nie rozumiem i w ogóle nie ogarniam technologii.

Mój Syn w liście do gwiazdora napisał, że chce kierownicę do play'a.
Taka kierownica ma pedały i jak gra w need for speed to zamiast klikać w pad to będzie mógł kierować ?
Przeglądałam na allegro i ceny są kosmiczne, jakie kierownice są warte polecenia? I czy - warto kupić, czy nie bardzo? Na co zwrócić uwagę?

#ps4 #technologia #kiciochpyta
  • 23
@PachneImbirem: dokładnie tak, pedałami dodaje gazu/hamuje, a kierownicą skręca plus ma na niej dodatkowe przyciski do innych funkcji w grze. W droższych kierownicach masz nawet dodatkowo drążek zmiany biegów. Fajna sprawa, ale dobra kierownica niestety sporo kosztuje.
Przeglądałam na allegro i ceny są kosmiczne, jakie kierownice są warte polecenia?


@PachneImbirem: tylko sprawdź czy na PS będzie działało.

W ogóle need for speed odsługuje kierownice?
@PachneImbirem: dokładnie tak, pedałami dodaje gazu/hamuje, a kierownicą skręca plus ma na niej dodatkowe przyciski do innych funkcji w grze. W droższych kierownicach masz nawet dodatkowo drążek zmiany biegów. Fajna sprawa, ale dobra kierownica niestety sporo kosztuje.


@goferek ( _) Zaraz skończę 34 lata, ale jestem do tyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PachneImbirem: tak można grać pedałami. Nie wiem jakie teraz są na rynku ale najtańsze kiedyś to był straszny shit w porównaniu do tych lepszych. Z drugiej strony to syn urośnie i może mu się znudzi. W UK był program dla graczy rajdowych i były jednostki które dostały prawdziwy samochód w rajdzie le mans24
@PachneImbirem: Ogólnie polecam coś z logitecha - w zależności od budżetu - jak ma być taniej to driving force gt, jak styknie to G29 - ma trzy pedały zamiast dwóch i można do niej potem dokupić shifter


@AlezWieje do 2k, PS4 też dostał na gwiazdkę. Jest pincet, można szaleć.
@PachneImbirem: Ile ma lat Twój syn? Bo to trochę od tego zależy. Nie kupuj mu żadnych logitechow g29 jak tu koledzy doradzają, bo jak to jeszcze mały gówniarz, to nie potrzebuje takiej kierownicy. Nie kupuj tez szitu. Poszukaj thrustmastera, ale jakiegoś tańszego. A jeśli Twój syn naprawdę lubi w auta, chce grać w symulatory (i najlepiej Ty tez) to g29, kierownica jest świetna. Ale jak nie, to odpuść sobie takie cyrki.
@PachneImbirem: Ile ma lat Twój syn? Nie kupuj mu żadnych logitechow g29 jak tu koledzy doradzają, bo jak to jeszcze mały gówniarz, to nie potrzebuje takiej kierownicy. Nie kupuj tez szitu. Poszukaj thrustmastera, ale jakiegoś tańszego. A jeśli Twój syn naprawdę lubi w auta, chce grać w symulatory (i najlepiej Ty tez) to g29, kierownica jest świetna. Ale jak nie, to odpuść sobie takie cyrki.


@tynozobacz za 3 miesiące skończy 9.