Wpis z mikrobloga

ależ zawsze fikoły sadzisz XD


@SkorpionX: to jest przyczyna¯\_(ツ)_/¯

Każą Ci iść ginąć to jesze podziękujesz ku wielgiej bolzdze XD


@SkorpionX: ja nie pójdę, a ciekaw jestem czy to ty jesteś z tych co chcą wspierać Ukrainę a sami dupska nie ruszą sprzed komputera( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jakim wsparciem jest tarzać się w błocie w grudniu w państwie ościennym? Oświeć mnie ( ͡º ͜ʖ͡º


@SkorpionX: masz szkolenie wojskowe, jak nie pasuje to zawsze możesz iść na ochotnika na Ukrainę¯\_(ツ)_/¯ Szwedzi robią manewry, Finowie, w Szwajcarii to standard a ty biadolisz jak ruska onuca co ucieka do Gruzji, Armenii czy gdzieś tam, aby w kamasze nie iść (a oni to zaczęli), Ukraińców też mamy
ale jak moja wiedza pomoże Ukrainie, skoro nie wykorzystam jej w praktyce?


@SkorpionX: właśnie masz szansę się nauczyć na koszt polskiego podatnika, a potem możesz iść na ochotnika na Ukrainę. Równie dobrze możesz iść od razu¯\(ツ)_/¯ Zawsze możesz się podawać jako kobieta, ich ćwiczenia nie dotyczą, a same panie u nas w kraju są za obowiązkową służbą wojskową w większości mimo tego, że one są poza poborem¯\(ツ)_/¯
to chyba coś przespałeś, bo legalnie ochotnikiem zostać nie można, wymgana byłaby zmiana prawna.


@SkorpionX: o legalista się znalazł, spokojnie Dudeł cię ułaskawi pewnie, ponadto kłamiesz

Obowiązujące przepisy nie pozwalają Polakom podjąć służby w obcym wojsku bez zgody ministra spraw wewnętrznych lub ministra obrony. Zgoda taka jest wydawana na wniosek zainteresowanej osoby, ale jej zdobycie nie jest proste


link a więc zgłaszasz się do jednego z dwóch ministrów i idziesz
i co, zgłosiłeś się już? Zgodzili się? Wiesz, ile ten proces trwa? Też mogę wyrywki kopiować i manipulować, tylko po co?


@SkorpionX: a ty nawet nie próbowałeś, ja do woja nie idę, a to Ukraina ma walczyć z Rosjanami a nie ja, ja jestem gotowy do walki do ostatniego Ukraińca oraz Rosjanina, jak Ukraina przegra mimo pomocy to wtedy ja będę musiał pewnie się wysilać, bo na ciebie to nie ma