Wpis z mikrobloga

@RAMBOnaBOSO: Na pewno korki, sa tragiczne. Tutaj każdy musi mieć auto: babcia, mama, tata i pies. Do tego ulice sa mało przepustowe. Wiec normalnym jest, ze wyspa stoi. Problem ze śmieciami duży, tez zauważyłam, ze jak spadnie deszcz to wyspa jest sparaliżowana, wiec nie maja dobrego odprowadzania wody. Karaluchy, mi już nie przeszkadzają, przyzwyczaiłam się, ale dla niektórych może to być problem
@RAMBOnaBOSO: A i ogrzewanie. To co Mirek wyżej napisał. Tu nie ma kaloryferów. Teraz masz 18 stopni niby, ale przez wilgotność jest chłodno i faktycznie dużo ludzi ma grzyba w mieszkaniu. No i budownictwo XD jak chociaż raz w miesiącu jakiś balkon nie spadnie, to jest sukces
@RAMBOnaBOSO: A właśnie @Re_mi mi przypomniał. Maja #!$%@? na punkcie fajerwerków. Nie ma znaczenia, czy jest 8 rano w poniedziałek, czy 16 w czwartek. Nawalaja jak leci. W lecie, bo wtedy odbywają się ich festyny
To moja pierwsza zima na #malta i tak totalnie nie mogę się przyzwyczaić do tych ozdób świątecznych wśród palm XD

@somskia: Przejdzie ci. Różne dziwactwa są na świecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)