Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Pytanko! Mam stabilny internet podłączony kablem Ethernet.
Niestety kiedy gram w grę typu #leagueoflegends czy #worldoftanks - co kilka minut wyrzuca mnie z rozgrywki tytułem utraconego połączenia z serwerem.

Co mogę zrobić, aby naprawić problem? Niby mam połączenie po kablu a i tak mam niestabilne połączenie jak widać.
Nie, nie jest to światłowód tylko karta sieciowa wrzucona w router TP link.

Statystyki ze Speed Test:

PING: 21
DOWNLOAD (pobieranie w Mb/s): 9.95
UPLOAD (wysyłanie w Mb/s): 6.04

Prośba o wsparcie.

#internet #siecikomputerowe #ethernet
  • 12
@krzywy_kanister: Miałem na myśli to, że mam kartę internetową z Play. Oczywiście dostałem również ich mały mobilny router, jednakże zakupiłem większy z antenkami od TP link i włożyłem w ten router kartę internetową i podłączyłem kablem router i komputer, dzięki czemu mam połączenie Ethernet.

Czy wina leży głównie po stronie karty internetowej z Play? Zastanawiam się obecnie co mogę zrobić, aby naprawić ten problem i móc swobodnie grać w różne mając
@VEEF: "stabilne połączenie po kablu" ma tę naturę, że kabel musi iść nie tylko z twojego urządzenia rozprowadzającego internet po domu (np. routera) do komputera, ale też samo urządzenie ma pobierać internet.. po kablu, tj. radiówka albo światłowód. LTE i ogólnie sieć bezprzewodowa ma swoje problemy natury.. bezprzewodowości, ja bym radził dzwonić na ich support żeby coś zresetowali może, a poza tym zobacz czy jak postawisz ten router w innym miejscu