Wpis z mikrobloga

@Wrrronika: ja mam pytanie do cb:

Buraku, dlaczego jesteś burakiem?

Co spowodowało w Twoim życiu, że w internecie wyżywasz się na randomowych jednostkach?

Dlaczego czerpiesz satysfakcję z dołowania innych?

śmieszki śmieszkami, to nie jedynie kwestia pisania z anonima ,,wypier^alaj" na jbzd, a ogólnego podejścia do życia xD
No to po co jesteś i piszesz takie rzeczy do innych? To tak jakbyś weszła na salę kinową i krzyczała że jest głośno. Tu przede wszystkim są ludzie zranieni przez los i mamy prawo mieć w sobie jad
Owszem ponosi się ale z niczego to się nie bierze, i tylko pogarsza sytuację danego przegrywa.

nic się nie bierze z niczego, tylko co to zmienia?

no tak być powinno raczej, konsekwencje naszego złego zachowania powinny pogarszać naszą sytuację ale to coś co sami na siebie sprowadzamy.

nie zakładaj też, że to jest zawsze efekt niesprawiedliwości świata. To równie dobrze może być w przypadku wielu osób efekt albo zaburzenia z wiazki b
@10129: +
@vader8998:
Ja to prywatnie nie przepadam za tłumaczeniem morderców, że ich dzieciństwo / społeczeństwo zmusiło ich do bycia takimi jakimi są ;v

Bardzo dużo osób przeżywa traumy, nawet o wiele gorsze, a jakoś wszyscy nie biegają z nożem po ulicach

Każdy odpowiada za swoje czyny. Tak samo każdy zna normy społeczne, do których powinien się dostosować

wiele osób woli zostać smutnymi cynikami, tylko dlatego że łatwiej jest narzekać