Wpis z mikrobloga

Śniło mi się, że zastanawiałam się skąd Grzegorz Braun ma hajs i i w ogóle z jakiej rodziny pochodzi i skąd się wziął. Zrobiłam research w internecie i okazało się, że jak był młody to szukał bogatych kobiet i w końcu ożenił się z córką Marii Skłodowskiej Curie jak już była stara i ona wzięła sobie go za takiego chłopca do ruchania i rozrywki na starość. Były z nią czarno-białe wywiady na YT gdzie mówi o nim czule, ale jak o nieszkodliwym głupolku.

Potem ta żona zmarła, odziedziczył po niej duży majątek i jakieś tam wpływy i znajomości już zdobył. Po kilku latach wziął drugi ślub z jakąś kobietą po 40 z zamożnej rodziny i teraz udaje że sam z takiej pochodzi i wydaje hajsy na styl życia debila xD

Nie wiem skąd ten sen, mam wszystkie tagi polityczne na czarnolisto i nie interesuję się życiem polityków, ale śmieszne to było i pamiętam że miałam bekę jak to odkryłam xD

Tak z ciekawości ktoś wie skąd się wziął Braun i czym się zajmował przed polityką? Coś kojarzę, że był reżyserem, ale nie wiem czego w sumie.

#sen #grzegorzbraun #bekazprawakow #konfederacja #polityka
  • 9
@hipotrofia:

Tak z ciekawości ktoś wie skąd się wziął Braun i czym się zajmował przed polityką? Coś kojarzę, że był reżyserem, ale nie wiem czego w sumie.

Dogrzeb się starych filmów, prześwietl jego wszystkie żony ale już czasu na sprawdzenie w Wiki tego co robił przed polityka zabrakło xD. Ciekawe masz priorytety