Wpis z mikrobloga

@Haszaks: 210 dokładnie, przecież co drugi pokemon wyciąga taki bazowy atak, np. ten śmieszny piesek z maczetą w pysku który został przez każdego gracza competive Sw/Sh uznany za OP z pickratio w końcowym sezonie lekko powyżej 50% (co drugi gracz miał go w teamie) miał aż 170... a nie czekaj, to jednak nie każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Maciek5000: Powiem Ci tak, ciesz się że zadziałało w tą stronę, a nie drugą. Robiłem wczoraj przez cały dzień raid z Charizardem (za pierwszym razem żeby złapać, na szczęście się udało, potem już tylko dla nagród). W pierwszej części dnia wygrałem kilka razy pod rząd raid bez większych problemów, ale później coś się zaczęło bugować i pasek życia wielokrotnie potrafił mu się odnowić albo atak być uznanym za nieważny. XDDD Link
@starrk: dlatego ja rajdy robię z botami bo jak zginą to nie ma kary do czasu a coś tam czasem pomogą w odróżnieniu od randomów 8-letnich

I też miałem te błędy odnawianiem paska zdrowia dramat jakiś
@Maciek5000: A ogólnie jak wrażenia z raidów z 6 gwiazdkami? 5 gwiazdek robi się solo łatwo, ale do 6 jeszcze nie podchodziłem solo, tylko w multi. W większości przypadków miałem ogarniętych ludzi, ale raz jacyś idioci (cała trójka) wystawili wróżkę na tera fighting Clodsire'a, więc raid się równie szybko skończył, co zaczął...
@starrk: dużo zależy od Pokemona, niektóre łatwo zrobić samemu ale inne jak ghost bombirdier są nie do zrobienia bo mają jakieś niedorzeczne defy i brakuje czasu z botami, a randomly się #!$%@?ą od razu