Wpis z mikrobloga

Serwis porysował mi felgę przy zmianie kół z letnich na zimowe. Przy zdejmowaniu spadła im na tarczę hamulca. Nie poinformowali klienta o takim zdarzeniu. Sam to odkryłem. Została porysowana felga w bardzo dobrym stanie, która została zdjęta pierwszy raz z samochodu o przebiegu 11000 km. Jak myślicie czego się mogę od nich domagać? Serwis chcę to wypolerować i pomalować. Czy zostawiliście by to mimo oczu?

#motoryzacja #serwis #afera #reklamacja
Pobierz N331 - Serwis porysował mi felgę przy zmianie kół z letnich na zimowe. Przy zdejmowan...
źródło: comment_1669990470uAPTXMnQ3i1f9elRuNUh7w.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@N331: opieprz się należy.
Ale jeśli należysz jak mój szwagier do ludzi którzy mnie opieprzą bo postawiłem słoik z ogórkami na dachu samochodu to po prostu jesteśmy różnymi ludźmi i tyle.
U mnie auto ma jeździć i mieć klimę.
Resztę mam w dupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@N331:

ale wtedy będą i innym klientom walić felgą o zacisk hamulca przy zdejmowaniu?


Myślisz że za każdym razem walą felgami o zacisk? Przecież to nie specjalnie.
Gdyby rysa była na zewnątrz to bym domagał się renowacji ale w środku? Bez przesady.
@N331: no tak, przecież pracownik to MUSI być perfekcyjny, idealny, nieomylny, nie może popełniać błędów, koniecznie podaj go do sądu, przecież ta rysa AŻ RAZI W OCZY na parkingu!!
@Sl_w_k_1: w ASO taka felga 3000 zł... Na Allegro 1000 zł używana... ale i taką odrapaną powinni szanować. Nie Twoje to dbasz.

@kupczyk: skoro nie poinformowali klienta i nie mogli powiedzieć przepraszam. To owszem, zakładam, że tak właśnie zdejmują, bo łatwiej koło zdjąć gdy upadnie na zacisk i się zatrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) niż jak musisz je trzymać by nie spadło na podłogę.

@Dimetox: