Wpis z mikrobloga

@ROCKNROLLLA: Wykończenie pokoju inne niż dla Polski, masz macbooka więc wątpię że w Polsce nie było cię stać na lepszy pokój. A pewnie mieszkasz w jakieś wielkiej miejskiej aglomeracji, gdzie wynajem jest holendarnie drogi, i w sumie czasem nawet ciężko o pokój, stąd taki pokoik, co w sumie i tak lepsze niż pokój bez okien a i takie się zdarzają XD Dobra powiedz mi lepiej gdzie mieszkasz xD
@lentilek: Podoba mi się Twoja dedukcja :) Prawie wszystko trafiłeś, tyle ze nie mieszkam w dużym mieście a w małej wiosce na Islandii. Jakkolwiek nawet tutaj cieżko o wynajem czegokolwiek. Chociaż i tak to nie mój problem bo to pokój w domu firmowym.
@ROCKNROLLLA: W ogóle trochę mnie to zastanawia i już nad tym kminiłem czemu są tak różne rodzaje wykończenia mieszkań/budynków. Słowacja, Czechy mają w miarę podobny do nas. Ale bardziej na zachód to jest dla mnie zauważalnie widoczne, rozumiem jakieś tam pozostałości po komunie i tak dalej. Ale w przypadku nowego wykończenia nadal można odczuć inny klimat, że jest to gdzieś indziej mimo że no meble robią te same praktycznie wszędzie.