Wpis z mikrobloga

Spotify prawdę powie. Rzeczywiście King Dude zaskoczył mnie, że jest w stanie nagrać płytę inną niż dotychczasowe. Energiczną, bardzo przebojową.

Owls Woods Graves polecam wszystkim wielbicielom black metalu i punk rocka.

Slipknot mocno podjarał mnie singlami z nowej płyty. Szkoda że sama płyta raczej niewypał.

Forseti kocham na zabój. Czekam aż dorzucą więcej płyt na spoti.

Tylko ten Voidgaze xD Co to #!$%@? za wymysł?
#spotify #neofolk #blackmetal #metal #punk
Pobierz ksaler - Spotify prawdę powie. Rzeczywiście King Dude zaskoczył mnie, że jest w stani...
źródło: comment_1669932165O12amxefBlvc6GHGgAISW3.jpg
  • 10
Summoning


@Fevx: hehe słucham głównie jednej płyty Old Mornings Fawn. Swego czasu mnie porwała i nie chce puścić. Wszystkie kawałki na niej są zajebiste. Zwykle słucham w lesie jak biegam. Wypatruję wtedy Nazguli, ale żadnego nie widziałem jeszcze ;)
@ksaler: polecam dać szansę też pozostałym :) nawet nie powiem szczególnie którym bo musiałbym wszystkie wymienić, każda ma coś w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ksaler Pan Ksaler to ma dobry gust xd

Odpalam nowego King Dude, nie wiedziałem że wydał coś nowego.

OWG jest zajebiste, ostatnio mi się zapętliło "Idzie diabeł"

Summoning dawno nie słuchałem, muszę sobie odświeżyć, w sumie idealnie na zimę xd

Slipknota wolę stare rzeczy, IOWA i VOL. 3. Te nowe nie za bardzo mi siadają :/
polecam dać szansę też pozostałym :)


@Fevx: dawałem, ale jakoś żaden nie porwał, żeby katować non stop. Niezły Minas Morgul, a reszta mi się rozmyła, że nawet nie pamiętam tytułów albumów. Zapodaj swój ulubiony, włączę w lesie :)
OWG jest zajebiste, ostatnio mi się zapętliło "Idzie diabeł"


@Darson666: właśnie zacząłem swoją znajomość z OWG od "Idzie diabeł" - też zajebista rzecz, choć bardziej mi siadła ta wcześniejsza płyta. Zajebisty oi black punk xD

Slipknota wolę stare rzeczy, IOWA i VOL. 3. Te nowe nie za bardzo mi siadają :/


@Darson666: tylko jedynka! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siadły mi te single - zwłaszcza Yen jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ksaler: właśnie trudno powiedzieć który, bo zarówno Oathbound, Stronghold, Minas Morgul i Let Mortal Heroes ma w sobie to coś, ale jak już to najrówniejszy jest Let Mortal Heroes, moim zdaniem. Reszta ma kilka słabszych momentów a tutaj chyba takich nie ma.
A moje ulubione kawałki to Might and Glory oraz Like Some Snow-White Marble Eyes.