Wpis z mikrobloga

@seikii: Właśnie, niestety moje zainteresowanie tą pozycją pojawiło się zbyt późno (_ ) Nie wiem czy warto wydawać te kilka stów więcej czy pogodzić się z tym, że kiedyś zagram w FH bez rozegrania kampanii GH.
Nie chcę nadwyrężać Cię jako informatora ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ale nie wiesz może w jakich widełkach cenowych pojawi się polski FH?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Facylitator_Graficzny: tego nie wiadomo jeszcze. Frosthaven ma być w sklepach za 250$ + inflacja u nas + robocizna + waty, sraty i inne koszta. Nie będę przewidywał ile może kosztować, żeby zaraz jakiś serwis nie robił z tego newsa, ale ja już odkładam powoli, żeby zamówić przedpremierówkę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Facylitator_Graficzny: nic nie stracisz jak nie zagrasz w dużego glooma, szczęki są super do wprowadzenia do świata. Fabuła tam nie jest jakaś wybitna, więc dużo cię nie stracisz poza może jakimiś nawiązaniami. W 2023 jeszcze czeka nas gloomhaven RPG, więc tam może się fabuła świata rozwinąć
@seikii: No właśnie, też widziałem info, że MSRP za FH wynosi 250$ i się trochę przeraziłem xD W takim razie też muszę zacząć odkładać hajs.
Właśnie niedawno ogarnąłem kim jest Rysław i możliwe, że spróbuję wersji digital GH, ale przyznam, że chyba wolę „mieć kontrolę nad planszówką” ( ͡° ͜ʖ ͡°)