Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie zgubiłem słuchawki. Dlaczego prawdopodobnie? Bo ta aplikacja znajdź to jest dramat. Sprawa wygląda tak, wczoraj w pracy zdałem sobie sprawę, że nie wziąłem słuchawek ze sobą - tak mi się wtedy wydawało, ale po przejrzeniu mieszkania nie znalazłem ich, a nadal wieczorem pokazywało lokalizacje przy mojej pracy, natomiast przez iCloda pokazywało mi ostatnie ich użycie które pamiętam i kiedy miałem je ostatni raz w ręce (wrzucam screen w komentarzu). Więc przeszukałem raz jeszcze mieszkanie ale nie znalazłem nadal. Słuchawki oczywiście wczoraj od razu zablokowałem.
Spotkał się ktoś z taką sytuacją, żeby icloud.com pokazywał co innego niż znajdź??

#ios #apple
Bergi - Prawdopodobnie zgubiłem słuchawki. Dlaczego prawdopodobnie? Bo ta aplikacja z...

źródło: comment_16699180545RQer3uiIVZ7PJ3fQlmcXL.jpg

Pobierz
  • 9
Nic Ci blokada nie da. Może znalazł je ktoś w okolicy i po prostu tam je pokazuje. Wystarczy, że zresetuje je przyciskiem i znikną z Twojego konta. Wtedy już nie do namierzenia
@Bergi: No jednak bardziej ufałbym aplikacji znajdź, gdzie pokazuje ze ostatnia aktualizacja położenia 19 minut temu. Pojedź tam i się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brak_sumienia: Bzdura. AirPods są podpięte do iCloud, nie do AppleID. Jak znajdziesz takie słuchawki, to je zerujesz i możesz używać dowolnie, bo nie potrzebujesz do nich żadnego hasła poprzedniego użytkownika. W przypadku watcha, iPhone czy Maca, albo iPada tak nie zrobisz bo właśnie one mają zabezpieczenie AppleID, którego w słuchawkach nie ma.

Mam AirPods pro i nawet ich nie widać w podpiętych urządzeniach
Kurvipol - @brak_sumienia: Bzdura. AirPods są podpięte do iCloud, nie do AppleID. Jak...

źródło: comment_1669980574zSE6m58vqSqw5jLVI6BsRL.jpg

Pobierz