Wpis z mikrobloga

Hej @Moderacja @a__s

Czy jak sobie napiszę np. w znalezisku o Katyniu, że "Polacy to nie ludzie" albo w znalezisku o Holokauście, że "Żydzi to nie ludzie" to to będzie propagowanie nienawiści, czy nie?

Bo w znalezisku o morderstwie popełnionym przez Walusia możemy się dowiedzieć, że jego ofiara "nie była człowiekiem" - i to wg. moderacji wcale nie jest promowanie nienawiści.

#neuropa #shitwykopsays #moderacjacontent
rzep - Hej @Moderacja @a__s

Czy jak sobie napiszę np. w znalezisku o Katyniu, że "...

źródło: comment_1669897095S2QMCu9EwwW8AVwYz4aan4.jpg

Pobierz
  • 91
O dokładnie tutaj mireczku, 5 minut temu. Widać masz również problemy z pamięcią.


@rzep: a ty z logiką. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokaż mi gdzie nazwałem komunistów ZWIERZĘTAMI

O ruskich gorzej się wypowiadacie.


@Volki: 100% prawdy. Hipokryzja i miałkość intelektualna niektórych przedstawicieli lewicy na tym portalu jest wręcz ikoniczna.
Brawo moderacja! Pierwszy krok wykonany, teraz już tylko pozostaje wskazywać, kto jest komunistą i historia dzieje się na naszych oczach.


@ajuto00: Pytanie, wiadomo, że b0lszewicy doprowadzili do niewyobrażalnego bestialstwa które miało miejsce w Rosji. Jak zatem bronić się prze tego typu ludźmi jak b0lszewicy którzy siłą zdobywają władzę i mają za nic obowiązujące prawo.

Bo zgodzisz się, że lepiej dla naszego świata by było gdyby b0lszewicy nigdy nie zdobyli władzy?
Jak nie wiesz co znaczy słowo "porównuję" to na pewno dasz radę sprawdzić.


@rzep: ufff porażający brak rozumu.

Według ciebie Mireczku, jeśli powiem, że zachowujesz się jak tuman to oznacza, że nazwałem cię tumanem czy określiłem twoje postępowanie jako postępowanie tumana?
@rzep: Jezu, jestem pod wrażeniem że qluch jest w stanie na codzień funkcjonować. Przecież taki problem z pamięcią krótkotrwałą powinien sie kwalifikować pod leczenie.

@qluch:

b0lszewicy doprowadzili do niewyobrażalnego bestialstwa


Ps, może cie to zaszokuje ale zarówno naziści i komuniści to byli ludzie z krwi i kości, a nie bezmyślnie zwierzęta
Aha i tu masz pare definicji i wyjaśnień i przykładów co to znaczy porównanie (jest to chyba omawiane w
SirSherwood - @rzep: Jezu, jestem pod wrażeniem że qluch jest w stanie na codzień fun...

źródło: comment_16698979024KLbp8PztDhrM8vveq8wlA.jpg

Pobierz
Nie widziałem jeszcze żeby zwierzęta tworzyły zorganizowany ruch zbrojny, wprowadzały władze totalitarną i eliminowały przeciwników politycznych bądź grupy etniczne.


@SirSherwood: zmieniasz temat (erystyka). Odpowiedz mi co porównywałem,

ZACHOWANIE KOMUNISTÓW
czy
KOMUNISTÓW