Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 01.12.2022

Wydawnictwo MAG zapowiada kontynuację "Ilionu" w serii Artefakty. "Olimp" Dana Simmonsa trafi do sprzedaży 20 stycznia 2023 roku. Wydanie w twardej oprawie obejmuje 944 strony, z ceną detaliczną 89 zł. Poniżej okładka i krótko o treści.

Już od miesięcy toczy się wojna między bogami i ludźmi wspieranymi przez morawce. Ofiarą pada Parys, zabity przez Apolla w pojedynku. Hera podstępem usypia Zeusa, aby nie mógł wpływać na bieg wydarzeń - wojna trojańska musi wrócić na dawne tory. Ale na horyzoncie pojawia się nowy konflikt - bogowie wszczynają wojnę między sobą, a na Ziemi w przyszłości postludzie toczą walkę ze zbuntowanymi voynixami. Sytuacja staje się krytyczna, gdy ludzie tracą sprzymierzeńca - morawce...


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzwykopem #fantasy #fantastyka #mag #artefakty #dansimmons #olimp
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 01.12.2022

Wydawnict...

źródło: comment_1669894229V9gsx48yBVaQZ5L3bBaYIz.jpg

Pobierz
  • 11
@Whoresbane: Nie kumam, czemu MAG nie ujednolicił terminologii w cyklu hyperiońskim. Po "Upadku Hyperiona" zacząłem "Endymion", a tu nagle “TechnoJądro” stało się “TechnoCentrum”, a “Boży Gaj” – “Bożą Knieją”… DRAMAT. Rozumiem, że było dwóch różnych tłumaczy, ale bez przesady.
@Munchhausen: Tak, były dwa tłumaczenia. A w zasadzie chyba pierwsze dwie części miały dwóch tłumaczy, a pozostałe już chyba tylko jednego.
Najgorzej, że zamieniono Chyżwara na Dzierzbę ( ͡° ʖ̯ ͡°)