Wpis z mikrobloga

Najgorsze jest to jak muszą się czuć poprzedni selekcjonerzy począwszy od Engela na Brzęczku skończywszy. Jakby ktoś im splunął w twarz. Kadra Michniewicza zagrała taki sam paździerz (jeśli nawet nie gorszy), niż za kadencji poprzedników, ale to właśnie Michniewicz będzie teraz "bogiem" polskiego futbolu. To on będzie zapraszany na bankiety, jako ekspert do studia. To jego "strzałki Gmocha" będziemy od teraz oglądać w analizach taktycznych w przerwie meczu. To jego nazwiskiem będą nazywane ulice i ronda. Jemu postawią pomnik, jego odznaczą Krzyżem Odrodzenia Polski.

Tylko i wyłącznie dlatego, że w przeciwieństwie do swoich poprzedników w meczu otwarcia ustawił ultra defensywną taktykę i fartownie wyciągnął bezbramkowy remis. Coś co mógłby zrobić średnio ogarnięty gracz #footballmanager, ale czego potem wstydziłby się sam przed sobą.

#mundial #pilkanozna #katar #mecz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowiutki: no tak, bo laury to się należą tym co pięknie przegrali [tak jakby Engel czy Brzęczek poza fajnymi eliminacjami cokolwiek ładnego zrobili. Jeden zawalił mundial (aczkolwiek IMO powinien zachować pracę ale Boniek się #!$%@?ł) a drugi po prostu nas zatrzymał w rozwoju] a nie tym co brzydko wygrali, to jest logiczne.

Ty to oczywiście jako selekcjoner grając z mocniejszą bądź równą drużyną gdy dobrym wynikiem jest remis byś się odsłaniał
Ty to oczywiście jako selekcjoner grając z mocniejszą bądź równą drużyną gdy dobrym wynikiem jest remis byś się odsłaniał i #!$%@?ł do przodu. Bo liczy się styl jak w jakimś łyżwiarstwie figurowym.


@Faiko: nie zrozumiałeś mnie. Gratuluje rezultatu Panu Michniewiczowi, ale nie zgadzam się z tym, żeby stawiać go od wczoraj obok Pana Górskiego i Piechniczka, a to się właśnie stanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowiutki: oo i z tym to się zgadzam po całości, ja sam jestem za zwolnieniem Grubasa i zatrudnieniem kogoś lepszego ale przestańmy udawać, że dla takiej frajerni jak my wyjście z grupy to nie jest prawdziwy sukces, ostatni raz nam to się udało 36 lat temu.

Ale osobiście tego co mówisz w koment. nie widzę w przyszłości. Ci dwaj Panowie to w końcu medaliści mistrzostw Świata jako trenerzy, trudno będzie do