Wpis z mikrobloga

Nie mam maca ale może opcja wake on keyboard w biosie lub coś takiego? W NORMALNYCH komputerach często jest funkcja że kliknięcie klawiatury załącza komputer
@president: Mój MBP 2015 ma jakieś 80% żywotności baterii a dalej może leżeć tygodniami uśpiony. No może przesadziłem z tym 1% na kilka dni, ale dalej nie będzie problemu jak zostawisz go długo podłączonego do zasilania i uśpionego. Po prostu raz na tydzień rozładuj sobie baterię i tyle. Apple gwarantuje minimum 1000 cykli ładowania.
@president: Po każdym używaniu w ten sposób wyjmuje go z podstawki i kładę na biurku obok podstawki, jak mam korzystać, włączam macbooka, czekam aż się uruchomi, podłączam go, zamykam i wsuwam w podstawkę, ale ostatnio korzystam z niego jako „głównego”, a monitor jest obok więc myśle czy nie kupić podstawki stojącej pod maca też od twelvesouth żeby nie dokupować drugiego monitora tylko aby MacBook był jednym a monitor jako drugi mimo
Lordon - @president: Po każdym używaniu w ten sposób wyjmuje go z podstawki i kładę n...

źródło: comment_1669896574BWyWHzDl08TtXpuuwuLmPx.jpg

Pobierz