Wpis z mikrobloga

Nie da się tego czytać co niektórzy to piszą. Lepiej byłoby odpaść jak Kanada po wg was super meczach i otwartej grze? Wiadomo, ze jest 1% szans na awans ale mamy kolejne emocje. Kto będzie pamiętał o stylu za pare lat? Jakie to ma znaczenie? Liczy się tylko i wyłącznie wynik! Brawo za awans i jedziemy z żabojadami! #mecz #mundial #pilkanozna
źródło: comment_1669850183CNubNPi27ZtvoUtwbC1pqa.jpg
  • 61
@hubs92: zresztą mimo wszystko było widać, że nasi w obronie dawali z siebie wszystko. Cały czas jest ta niepewność w obronie, ciekawe jak to będzie wyglądać w meczu w którym np. stracimy bramkę i już będziemy musieli atakować.

Wygrana Polski z Niemcami to też było przeważanie Niemiec ale wygrana wciąż jest dobrze wspominana
@hubs92: Znam kilku Greków z którymi zresztą oglądaliśmy wtedy mecze i tak samo wtedy jak i teraz mówią że grali nudno, a w sumie to aktualnie w dupie mają to mistrzostwo
Nie da się tego czytać co niektórzy to piszą.


@hubs92: To nie czytaj

Lepiej byłoby odpaść jak Kanada po wg was super meczach i otwartej grze?


@hubs92: Tak

Wiadomo, ze jest 1% szans na awans ale mamy kolejne emocje.


@hubs92: Jakie emocje? xD

Kto będzie pamiętał o stylu za pare lat?


@hubs92: Ja

Jakie to ma znaczenie?


@hubs92: Ogromne

Liczy się tylko i wyłącznie wynik!


@hubs92:
@hubs92: Wykopków rzadko kiedy da sie czytać, nie ma się czym przejmować. Ja mam w doopie co ktoś tam pisze, zwykle nic ciekawego nie mają do powiedzenia bo są nudni. No nie wszyscy oczywiście. Ale ogólny obraz jest taki jak dziś po meczu.
Lepiej byłoby odpaść jak Kanada po wg was super meczach i otwartej grze?

@hubs92: Tak, a o co chodzi?

Lepiej byłoby odpaść jak Kanada po wg was super meczach i otwartej grze?

Jestem mocno niedzielnym kibicem, ten mundial też śledzę piąte przez dziesiąte, nie inaczej było przy okazji poprzednich. No i jakoś do tej pory siedzi mi w głowie mecz grupowy Ghana-Niemcy, 2:2, z rajdami z obu stron od bramki do
@OCIEBATON: Wg mnie z Meksykiem i Arabia był plan. Z Argentyna przegraliśmy bo jesteśmy słabsi piłkarsko i tyle, żaden wstyd. Wole tak wyjąc z grupy niż nie wyjść.
@hubs92: +1, tez marzyłbym o ładnych zwycięstwach i awansach, natomiast po latach porażek i ze znajomością realiów piłki, pomimo #!$%@? na np. dzisiejszy autobus cieszy mnie wynik i milion razy wolę to niż scenariusz "lepij przegroć 1:4, ino z godnościom".
I co z tego jak jest wynik? XD lepiej grac pięknie i robić cudawianki i odpaść? Mam to gdzieś, ze mamy 25% posiadania jak jest wynik dający awans


@hubs92: ale jaki jest wynik, 2:0? to jest dobry wynik? O czym ty piszesz? Jedyny powód dla którego gramy dalej to fuks że Argentyna #!$%@?ła z Iranem. To nie jest kwestia naszej gry tylko farta
@dziendobrry: Czyli wolałbyś odpaść ale żebyśmy grali ładnie dla oka cokolwiek to znaczy i nie oglądać meczu w niedziele z Francja? Zrobiliśmy 4 punkty więc, zrobiliśmy dużo żeby awansować i powinnismy się cieszyć zamiast narzekać ze nie prowadzimy gry
Czyli wolałbyś odpaść ale żebyśmy grali ładnie dla oka cokolwiek to znaczy i nie oglądać meczu w niedziele z Francja


@hubs92: co to znaczy że ładnie dla oka? Ja nie wymagam jakiejś tiki taki, 70% posiadania i 20 strzałów na bramkę. Ja chcę żeby gracze nie podawali wrogowi.
W tym meczu mieliśmy 3 strzały w tym 0 celnych. Czy to są dobre statystyki żeby cieszyć się z wyniku?