Wpis z mikrobloga

Siemano. Szybkie pytanie - stoję przed wyborem światłowodu - UPC lub T-mobile(na infrze Orange). Przy różnych opcjach prędkośći pobierania, UPC ma znacznie niższy upload, oraz kabel koncentryczny do mieszkania, a T-mobile światłowód bezpośrednio do chaty. Mogę znaleźć wiele dobrych opinii o UPC, natomiast mało realnych informacji o T-mobile. Jestem z Wrocka - interesuje mnie net pod dobre pingi do gier online. Dajcie znać jakie macie opinie.

#wroclaw #internet #upc #tmobile
  • 15
@szymy_: Przez 4 lata mieszkając na Śródmieściu miałem UPC i 1 awaria, nie korzystałem z ich wifi bo wtedy kazali sobie za to dodatkowo płacić, więc używałem swojego routera, pingi (LoL, Wot) były na poziomie 20-30ms, jeśli chodzi o t-mobile to nie pomogę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prince69: dzięki za pomysł, ale już to robiłem. W bloku same mongoły oraz starsi ludzie więc ciężko o normalny feedback. Co do grupy osiedlowej to klasyka, dla jednych upc sztos, dla innych t mobile. Bądź tu mądry :)
@szymy_: ja z upc u siebie jestem zadowolony, zawsze mozesz wziac na poczatek umowe na czas nieokreslony i po miesiacu zmienisz jak bedzie syf, a jak bedzie git to se podpiszesz umowe dluzsza zeby taniej miec
@ulises: no klauny z tmobile natują połączenia do wspólnych ip xd ale w praktyce to mało komu to publiczne ip potrzebne, i dość łatwo to obejść, w zależności co chcesz wystawić na świat