Wpis z mikrobloga

Znowu dałem się nabrać na tagowy hype. Może nie jest to zbyt obiektywna opinia, bo nie jestem fanem morskich zapachów i pora roku też nie odpowiednia na testy, ale LP Black Sea dupy nie urywa. Kompozycja nie jest odkrywcza - równie dobrze mógłby tak pachnieć tani psikacz z Rossmanna. Dobre parametry też mają swoją cenę - po kilkunastu godzinach czuć na skórze tylko obrzydliwy utrwalacza, obecny w arabach (np. Asadzie) albo SWY Absolutely. Po tym samy czasie b683 extrait nadal pachnie jak należy.
Zostawię dekant do lata, może wyższa temperatura ujawni jego zalety. Rien Intense przy pierwszym kontakcie też mnie odrzucił, a teraz ten smród to mój guilty pleasure.
#perfumy
Pobierz Pan_Beniowski - Znowu dałem się nabrać na tagowy hype. Może nie jest to zbyt obiektyw...
źródło: comment_1669797142s5H7AJnOwGlozd3cfBPKFr.jpg
  • 8
@Pan_Beniowski: potwierdzam i dodam, że jeżeli czujesz ten utrwalacz to w pozostałych pozycjach tej marki tez będziesz czuć, chociaż polecam sprawdzić jeszcze Van Py Rhum (najmniej daje chemią, chociaż super odkrywcza kompozycja to to nie jest no i parametry nic nie urywają pewnie przez mniej utrwalaczy xD - coś za coś)