Wpis z mikrobloga

@Rdzawo_brody98: Trzymaj się. Ja co prawda jeszcze nie mam aż takich problemów, ale po zdjęciu aparatu stałego zaniedbałem retencję i szczerze nawet nie wiem gdzie ten aparat retencyjny teraz jest xD
I pamiętam, że kilka miesięcy temu dwa razy w dość krótkim odstępie czasu miałem sen, w którym w jakimś losowym momencie, bez powodu większego, zaczęły mi jeden po drugim wypadać wszystkie zęby.
Uznałem, że może to znak żeby odwiedzić ortodontę
@Rdzawo_brody98: no to krwawienie z nosa niestety nie wskazuje nic dobrego, być może podczas usuwania zęba wytworzyło się połączenie ustno-zatokowe. To trzeba zaszyć i to już nie każdy dentysta usuwający zęby umie. Czy po usunięciu zęba zatkali Ci nos chusteczką i kazali w nią dmuchać?
@SkrytyZolw: Chirurg tylko spojrzał tym lustereczkiem i powiedzial, ze nia ma połaczenia. W zeszły piatek podczas wydmuchiwania nosa mialem wrażenie, ze woda z zatoki przedostaje mi sie jamy ustnej. Ogolnie czułem gorycz w tedy. Nastepnego dnia na pogotowiu stomatologicznym dentysta zatkal mi nos i kazal dmuchac. Nie zauwazył polaczenia i tylko obmył zebpdul i wlozył lek
@Rdzawo_brody98
Mialem podobnie, ale kontrolę miałem dopiero za tydzień. Morda mi tak spuchła że wyglądałem jakbym połknął piłkę golfową. Oczywiście wdało się zakażenie - ropień, który wg tego co mi powiedziano, jest szczególnie niebezpieczny w tym rejonie z racji bliskości mózgu. Rozcinali mi ranę, która oczyścili i przepisali jakieś końskie dawki antybiotyku. Nie bagatelizuj tego.
@SkrytyZolw: na razie jestem w pracy, a po nie jade do tego miejsca gdzie wyrywałem, na wizyte kontrolną. Wczesniej zle napisalem i dopiero ta kontola przede mną. Zobacze co oni tam powiedzą. Najwyzej w pociagu jeszcze sobie jeszcze popatrzr za innymi chirurgami. Ogólnie to dziekuje za zainteresowanie moją sprawą