Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"Niemal 40 proc. mężczyzn nie dożywa 64. roku życia, czyli nie dożywa emerytury."

Ciekawe prawda? Ile pieniędzy po prostu przepada. Pracujesz sobie całe życie, zdzierają podatek a później nawet nie dozywasz emerytury bo kolejki do lekarza sa tak długie ze nie możesz się leczyć. Czy to nie jest paranoja? A my 20,30,40 latkowie nigdy nie zobaczymy naszych emerytur przy tej dzietności. Jak sobie myślę że ja dopiero za 35 lat mam przejść na emeryturę to bierze mnie na śmiech przez łzy. 45+ lat dokładania się do tej patologii zusowej? Chyba przejdę na b2b w niedalekiej przyszłości i będę miał wyjebongo.

Ja w ogóle się nie dziwię ze później rodzina nie chowa nieboszczyka i tylko pobiera emeryturę. Mieszkał z ciałem zmarłej matki i pobierał jej emeryturę, Zarzut oszustwa na szkodę ZUS łódzka prokuratura postawiła 58-letniemu mężczyźnie.Mężczyzna miał wyłudzić co najmniej 11 tys. zł.!!!!

Ja co czuje ze może moim rodzicom zafunduje mieszkanie w jakimś vietnamie czy Filipinach i jak (odpukać) coś by się stało to dostęp do konta będę miał dalej... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to ma być żeby tyle setek tysięcy przepadło?!

Swoją drogą, Szkoda ze nie ma dokładniejszych danych w stylu ile z tych 40% przepracowało całe swoje życie albo czy w tych 40% są ujęte noworodki lub młodzież?

#zus #podatki #pracbaza #pieniadze

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6386339f4bf3873cacecfaf0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2