Wpis z mikrobloga

#inpost się stacza. Miał renomę a teraz tracą w oczach klientów, bo dają ciała po całości i to przed świętami.

Mamy podpisaną umowę z inpostem. Kurier od kilku dni do nas nie przyjeżdża bo kruwa nie xD, więc żeby się ratować, aby klienci mieli zamówiony towar jak najszybciej zapi**dalam do paczkomatu lub do paczkopunktu, żeby to w ogóle ruszyło w drogę. Codziennie piszemy maile do InPostu, aby wyjaśnić sprawę, kurier podobno codziennie trafia na dywanik do szefa i jak nie przyjeżdżał po paczki tak nie przyjeżdża xD Dyspozytornia nie może się z nim skontaktować, bo pan w ogóle nie odbiera telefonów, od nikogo xD Raz przyjechał po paczki o 18:00 (jesteśmy do 16:00) xD Nawet dzisiejsze zlecenie zignorował, jest prawie 18:00 a jaśnie pan się nie pojawił...
I tak...

1. Paczkopunt - tu ok, jak dowiozę paczki firmowe do 14:00 to jest szansa, że dojdzie następnego dnia do klienta. Paczkopunkt to pralnia, a niedaleko inny sklepik, i nie przyjmują większej ilości paczek, bo nie mają miejsca, więc część trzeba nadać w paczkomacie, ale...
2. Paczkomat - jeśli nadam paczki w maszynie (nawet przed 10:00) to kurier odbiera je najczęściej ok 21:00 więc do klienta trafią po dwóch dniach, albo odbiera je następnego dnia rano więc wychodzi na to samo - paczka u klienta po 2 dniach.

Klienci się skarżą, a my nie możemy nic zrobić, bo inpost daje dupy.
A jeszcze nie ma świąt! To dopiero black week!

#januszebiznesu #kurier #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #zalesie #pracbaza
Pobierz deafpool - #inpost się stacza. Miał renomę a teraz tracą w oczach klientów, bo dają c...
źródło: comment_1669740486jd6S9X7mYbzo7Df0CcJEui.jpg
  • 6
@deafpool:
Jak masz przydzielonego opiekuna handlowego, to go #!$%@?.
A co do terminu doręczenia, to obecnie jest to D+2, a D+1 ma tylko Allegro Inpost Paczkomaty i Allegro Inpost Kurier. Terminy doręczenia nie są gwarantowane.
@sberatel: mam podpisaną umowę z InPost od 2 lat. O ile wcześniej było świetnie, szczególnie w święta, bo zasuwali równo i paczusie były zawsze na czas, tak od pewnego czasu dają dupy. Z tego co widzę na mirko to mirki też się skarżą na inpost. Wcześniej miałem umowę z DPD i nigdy więcej, poziom dna. Nie będę przecież podpisywał umowy z nową firmą, gdy mam już jedną, bo to dodatkowe koszty.
@deafpool:
Może spróbuj składać reklamacje na brak podjazdu przez kuriera. Wtedy muszą się do tego ustosunkować w ciągu maksymalnie 30 dni.

ps. Inpost Kurier też ma obecnie D+2, tylko Allegro Inpost Kurier ma D+1 (to zrobili celowo). Do tego termin gwarantowany to aż D+14 (chyba najdłuższy termin u wszystkich kurierów). D — dzień nadania.

ps2. Mi kiedyś Poczta wypłacała odszkodowanie, bo kurier przyjechał jakieś 1,5 h po terminie wskazanym w zleceniu