Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, przypominam że dzisiaj jest dzień publikacji Sii

Wrzucamy
1. Instastories - ten filmik z robienia damage control
2. Post na wykop - zdjęcie plus tekst

Jako że jest afera to postanowiłem się wypowiedzieć bo kiedyś pracowałem w SII. Była to moja najlepsza praca do tej pory:
- Konkurencyjne zarobki
- Wszystkie problemu rozwiązywane są błyskawicznie
- Program Power People promujący proaktywność
- Praktycznie co tydzień były spotkania firmowe z piwem sponsorowanym przez firmę
- Liczne benefity
- Wspaniali ludzie
- Owoce w biurze

Co to tego co się stało to upublicznienie prywatnej firmowej korespondencji to jest dramat. Nie rozumiem jak można było to zrobić tym bardziej że sprawę można było załatwić przez F2F z managerem liniowym albo odpisać na maila grega. Związki zawodowe nie są potrzebne w IT i powodowałyby szkodę dla innych pracowników

#sii #pdk #afera #programista15k
Pobierz skdmaskoilopll - Dzień dobry, przypominam że dzisiaj jest dzień publikacji Sii

Wrz...
źródło: comment_16697309333cI6UzBaInjzzUiu5vhgQ0.jpg
  • 3
co to tego co się stało to upublicznienie prywatnej firmowej korespondencji to jest dramat. Nie rozumiem jak można było to zrobić tym bardziej że sprawę można było załatwić przez F2F z managerem liniowym albo odpisać na maila grega


Czyli co? Nie jest problemem wysryw w stylu jesteś obrzydliwy bo chcesz związki zawodowe, problemem jest to że wyartykułowano to w taki sposób że jest dowod na skandaliczne zachowanie.

Nie zdziw się że szef