Wpis z mikrobloga

wyciskania w koszuli to największy rak tego sportu, kto to w ogóle ogląda, ego lifting połączony z brakiem umiejętności na topke w raw z nutka szpanerstwa


@Xandress: Ehhh skok o tyczce to największy rak, ego skoki bo o patrzcie państwo 6m, a jakby zabrać mu tyczkę to przy 2 się zesra. A tak serio to też nie rozumiem jakiegokolwiek zainteresowania taka dyscyplina, czekam na wyciskanie w egzoszkielecie za x lat. No
@Damian_TS: Wszystkie zawody EQ mnie śmieszą. Chłop ma fajny potencjał na jakieś inne boje np. wystartować na iron Dead Lift, jakieś podciąganie z max ciężarem, o kulturystyce nie wspomnę, ale pewnie by mu się nie chciało znając jego ( ͡º ͜ʖ͡º) A męczy się ciągle w tym wyciskaniu z rozwalonym tricem, przy okazji nabawiając się kolejnych kontuzji.
@Nano22: Generalnie ku mojemu zdziwieniu na wykopie jest spora grupa ludzi, którzy jarają się trójbojem i innymi sportami siłowymi (czy to w sprzęcie, czy bez). Dla mnie jest to wyjątkowo nieatrakcyjny i nieciekawy sport, mimo że na siłownię śmigam i samą tematyką ćwiczenia czy diety interesuję się od dłuższego czasu. Wydaje mi się, że jest to bardzo niszowa sprawa i głównymi odbiorcami są osoby również trenujące daną dyscyplinę czy to zawodowo
@Proktoaresor: o się tyczy też innych starych członków ekipy, ale nie będę owijał w bawełnę. Tak jak widzom się nudzą te same tematy non stop, to też to nudzi samych twórców, bo ile można wałkować te same tematy w kółko? Zwłaszcza że na YT widzów nie przybywa, a wręcz ubywa, ci co zostali bardziej jarają się pato-galami i tym kto kogo zwyzywał, a nie kolejnym filmem o wyciskaniu w koszuli lub
@Nano22: jego sprawa co robi ze swoim życiem, wpadłeś może na to, że zwyczajnie go to jara i to jego hobby?
Sam też nie bardzo lubię wszelkiego rodzaju liftów EQ, dla mnie nawet taśmy w TS są bez sensu, jednakże rozumiem dlaczego to się może komuś podobać i jednak samo wejście pod sztangę ważącą 350+ to duża adrenalina.
@Xandress: ego lifting połączony z brakiem umiejętności na topke w raw z nutka szpanerstwa

Mówią Ci coś takie nazwiska jak Scot Mendelson, Ryan Kennelly, László Mészáros, George Halbert albo Brian Siders? Te osoby swego czasu były TOP wyciskania EQ i jednocześnie swego czasu TOP wyciskania RAW. Ja nie miałem okazji trenować w sprzęcie, ale z tego co wiem, to właśnie sprzęt wymaga więcej "umiejętności", żeby opanować koszule/kostium. Generuje to też masakryczne
@Damian_TS: imo brakuje na scenie fitness czegoś świeżego - patrz chociażby renesans memów z zyzzem jakiś czas temu przez braku nowych charyzmatycznych osób. Wiadomo, że tematy w pewnym momencie się wyczerpują, koła na nowo nie wymyślisz, a na siłę nie będziecie nagrywać Paleciaka na scenie jako baletnice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sugerowałbym może więcej nagrywek z zawodów/targów, to się zawsze fajnie ogląda
@rekrut03: dokładnie, ale komentarze, że bez koszuli stówa by go zgniotła są do tej pory widoczne. Nie da się być całe życie w peaku, według mnie to co Grzesiek wypracował w trakcie kariery jest godne poszanowania, zarówno w eq i raw.