Wpis z mikrobloga

Ale mnie niesamowicie #!$%@? życie w mieście.

Całe życie na wsi, we wrześniu się przeprowadziłem się do Krakowa I nie potrafię znaleźć żadnych ani jednego argumentu czemu ktoś wolałby żyć w "większym" mieście.

Jest godzina 4 rano, od 3 godzin wpatruje się w niebo I nie widzę ani jednej #!$%@? gwiazdy. U mnie na chacie jak wychodziłem na balkon się wysikiać (czego swoją drogą nie mogę nawet teraz zrobić I strasznie nad tym ubolewam) to niebo wyglądało jak #!$%@? choinka 24 grudnia. Drogo.

Ludzie jacyś tacy #!$%@? cały czas. Ja tak mam że chodzę cały dzień z uśmiechem na twarzy, (chociaż im dłużej tu mieszkam tym jest to cięższe) I jak wchodzę taki uśmiechnięty do autobusu to się ludzie na mnie gapią jak na #!$%@? ćpuna. Nawet zakonnice kiedy mówię im "szczęść Boże" to przelatują mnie wzrokiem jak bym spalił Rydzykowi maybaha.

A jak wychodzę z autobusu I mówię kierowcy "dziękuję, do widzenia" to cudem jest jak mruknie coś pod nosem. Na wsi zbijałem pione z kierowcą, sprzedawałem mu flache samogonu A potem godzinę jadąc do szkoły dyskutowaliśmy o przewadze orła Lubi na orłem Biezdziedzą w tabeli okręgowej B klasy.

#!$%@? jaja w sklepie mają jakieś dziwne numerki nadrukowane. Nigdy wcześniej nie kupowałem ani nie jadłem jaj że sklepu. W ogóle jajecznica z tego jajopodobnego produktu z peselem jest bardziej blada niż syn młynarza.

Na wsi jak rano po dobrej imprezie w remizie (W ogóle #!$%@? w krakowie nie ma żadnych imprez w remizach tylko są jakieś #!$%@? kluby w których albo nikt nie tanczy albo kazdy tańczy bo Ćpanie) wsiadłem już nie pijany, Ale jeszcze nie trzeźwy na mojego Simsona który ostatni przegląd miał robiony w fabryce, I jechałem do domu jeszcze zabierając ze sobą 3 ziomkow to nikt się nie #!$%@?ł że nie mam kasku, czy że jadę na bosaka. Nawet nie będę sprawdzał jak by się to skończyło w krakowie.

Bezdomni. Na wsi także jest odpowiednik tej grupy społecznej z tą różnicą ze na wsi bezdomni są domni.

Komunikacja miejska. No dobra ona jest akurat Zajebista bo we wiosce miałem 2 autobusy na dzień z 30% szansa że w ogóle przyjedzie, a I tak trzeba było być pół godziny przed albo często czekać pół godziny po wyznaczonym terminie przyjazdu który I tak był tylko umowny. Ale jak słyszę że ktoś jęczy że autobus się spóźnił 6 minut to mam potężne iks de. Albo jak jak komuś odjechał wtedy to jest #!$%@? bo kolejny przyjedzie DOPIERO ZA TRZY MINUT. Rok temu jak spóźniłem się na autobus to wracałem na chatę bo kolejny był za 24 godziny.

Nie zapraszam do dyskusji nie ma o czym.

//Moja fota jak kładę na lopatki zadanko na fizyce.

#krakow #miasto #wies #feels #problemypierwszegoswiata #zalesie
Pobierz Chwilowo - Ale mnie niesamowicie #!$%@? życie w mieście.

Całe życie na wsi, we wrz...
źródło: comment_1669721887WrsGrcm0DEBkS1WQ51C8VM.jpg
  • 32
@Chwilowo: no i właśnie komunikacja to jest tak duży minus, że przekreśla większość plusów. Na wsi zwyczajnie trzeba mieć auto i trzeba się kisić w korku na jedynej drodze do miasta. Wypady ze znajomymi trzeba planować i trzeba mieć kierowcę.
Moja fota jak kładę na lopatki zadanko na fizyce


@Chwilowo: Co to za foto? Dlaczego tam wszystko jest pofalowane /tablica, sufit/? Dlaczego osoby na tym zdjęciu wyglądają na wklejone? Dlaczego coś jest zapikselowane w okolicy krocza tej pani? Dlaczego piszesz lewą ręką? Zdjęcie robione przez filtr z akwarium, czy kolega, który pstrykał był zamknięty w szafie z przeszkleniem?
@Chwilowo: to ciekawe ja np. bardzo tesknie za zyciem w krakowie. Jakos lubie ten miejski klimat, muzea, bary, klub. Jakies spotkania z ziomalami nad Wiselka. Sam urodzilem sie w malym miasteczku i musze przyznac ze tutaj nic sie nie dzieje co sprawia ze strasznie mi sie nudzi. Chcialbym mieszkac w. Krakowie ehhh.
@Chwilowo: Najgorsze na wsi jest to, że każdy o każdym wszystko wie. W mieście możesz wyjść na rynek w stroju żaby kumkając radośnie a na wsi to byś był już napiętnowany na całe życie. Nie żeby takie ekstremalne fetysze mieć, ale wolność jest jakaś taka wolniejsza w mieście.
Ale to, że nie widać gwiazd jest przykre najbardziej. Opie, więc pytanie - jak zrobić wieś w mieście?
Żeby były zarówno jajka bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Co to za foto? Dlaczego tam wszystko jest pofalowane /tablica, sufit/? Dlaczego osoby na tym zdjęciu wyglądają na wklejone? Dlaczego coś jest zapikselowane w okolicy krocza tej pani? Dlaczego piszesz lewą ręką? Zdjęcie robione przez filtr z akwarium, czy kolega, który pstrykał był zamknięty w szafie z przeszkleniem?

@dwa_szopy: Zdjęcie z generatora kucy wytworzone przez AI ( ͡° ͜ʖ ͡°)