Wpis z mikrobloga

Mirki, mój obecny księgowy mnie zeźlił więc uciekając do przodu szukam sprawdzonych usług doradztwa podatkowego i księgowości. Wrzucam tag #programista15k bo moja podstawowa działalność jest zbliżona do usług IT i może macie kogoś wartego polecenia.

Szukam niekoniecznie tanich usług człowieka który poświęci mi te półtorej godziny na kwartał - policzy i doradzi formę opodatkowania do mojej sytuacji, nie będzie się bał podliczyć podatku z #inwestycje i #gielda czy bardziej agresywnej optymalizacji (nie wyłączając geograficznej) wykładając możliwe ryzyka. Do tego fajnie jakby świadczył też standardowe usługi księgowe jak wyliczanie składek czy ogarnianie faktur.

#podatki #ksiegowosc
  • 11
pytam na mirko bo część z Was korzysta z takich usług i jest zadowolona.


@monyprintergobrrrr: Ja mam działalność od 2007 roku i po wielu latach męczenia się z różnymi księgowymi wybrałem księgowość on-line. Tylko sp z o.o. robi firma bo tego bym w życiu nie ogarnął. Dobrych słów o księgowych słyszałem niewiele, a sporo klientów mam z IT.
PwC sie klania;)


@xo-xo_xo: Taniej i lepiej doradcę podatkowego.

@monyprintergobrrrr: To czego szukasz to doradca podatkowy. 99% z nich oferuje usługi księgowe. 90% z nich oferuje podobny poziom usług. Jak nie są to dosłownie setki tysięcy podatku do zoptymalizowania, to nie ma sensu szukać jakiegoś nie wiadomo jakiego, bierz po prostu najbliższego nieodrzucającego zachowaniem (no chemia musi być) i z normalnymi cenami.

Jak nie masz dziwnych cudów (nic dziwniejszego niż
@Mysciak: Nie dziwie się bo teraz płacę za księgowego a nie doradztwo, chcę zrobić upgrade ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziwie to się tylko że księgowy kwęka o wrzucenie w koszty krzesła biurowego. Najlepiej to chyba jakbym według niego nic w koszty nie wrzucał. Dzban.