Wpis z mikrobloga

@viciu03: zedytowałam lekko swój opis i chciałam zapisać, dostałam błąd 'Wartość pola "Formuła zabawy" musi być wybrana z dostępnej listy. Zmiany nie zostały zapisane.' Nie jestem w stanie ręcznie wybrać tej formuły w dropdownie bo jest wyszarzona
@Shivaa w lite nie ma przymusu personalizacji, ale wydaje mi się że zdecydowana większość jednak stara się personalizować paczki. Kwota paczek jest niższa, często są listy jak w plusie, no i na minus niestety słabsze opisy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@chybaDapi: mnie kwota trochę odstrasza bo na dziś dzień za 50 zł to nie idzie nic kupić :D w ostatnim miesiącu przygotowałam dla mirków 3 paczki i niestety aby paczka była dobra to 100zł to minimum, no i list jest dla mnie też ważną częścią tej zabawy
szkoda że nie ogarnęłam wcześniej, w poprzednich latach nie miałam problemóœ z wymaganiami i nie sądziłam że i mnie to może spotkać :(
@
@MajoZZ dodałbym do naszej todo listy, żeby pomyśleć o jakiejś przypominajcie o wpisach dla zainteresowanych, ale nie chcę Ci psuć plusowania :P

@Shivaa no rozumiem :( z naszej wykopakowej czwórki też nie wszyscy się załapią na plusa, ale z feedbacków od uczestników wynika, że fajnie jak odbiorcy mają jakieś aktualne wpisy i jest co stalkować