Aktywne Wpisy

annlupin +34
ide w spanko nom dobranoc dla was
źródło: annlupinspanko
Pobierz
shadoww +2
Niech ktoś mi powie jak zgrać j----e zdjęcia i filmy z iPhone które mam w pamięci telefonu na komputer normalnie po kablu, po podłączeniu iPhone do kompa i włączeniu aplikacji Apple Devices nic tam nie ma, przez aplikację Zdjęcia i Filmy (Windows 10) pokazuje 2 nagrania i jedno zdjęcie których nie da się i tak zgrać, a po wejściu w pamięć iPhone przez Eksplorator Plików pokazuje jakieś 5 folderów w jednym nic





Tzn. ja siedzę w Polsce i pracuję dla pracodawcy, który wszystko ma np. w UK.
Ma to sens?
Jak firmy do czegoś takiego podchodzą i jak wygląda sytuacja z podatkami wtedy?
#prawo #praca
Czyli jak rozumiem to do ogarnięcia jest wszystko?