Wpis z mikrobloga

@prawiedobrze: Dobre, nawet bardzo. Wbiłem dzisiaj właśnie max lvl. Ale ta gra ma obecnie zajebiście duży problem, a właściwie dwa.

Mniejszy problem to naprawdę #!$%@? optymalizacja. Większy problem, to częste crashowanie się gry. I nie mówię tu o poszczególnych osobach, to powszechny problem i to raczej ludzie bez crashy są wyjątkami. Mi się gra #!$%@? co najmniej raz na mecz, a kilka dni temu miałem crasha 3-5 razy na mecz. Pracują
@Gerard_Z_Rumii: Nosz #!$%@? od tych crashy odechciewa się grać. Mecze trwają po 25-30 minut i jeśli ci się #!$%@? gra tuż przed końcem, to elo, właśnie zmarnowałeś pół godziny (chyba że team zaczeka na ciebie z ekstrakcją, aż ponownie dołączysz, ale na to nie ma co liczyć przy graniu z randomami).
@Gerard_Z_Rumii:

Żeby mieć jakiś obraz tego, jak słaba jest optymalizacja.

Mój sprzęt:
1080p rozdziałka
i7-12700
RTX 3080
32 GB RAM
Win 11 + najnowsze sterowniki pod Darktide

Raytracking off, wszystkie effekty post-processing off, reflections/illumination off. Quality settings na medium. Mam z 80 fps. Tymczasem w RDR2 na wysokich ustawieniach mam ze stałe 140 fps xD

Jak ktoś jest przyzwyczajony do stabilnej trzycyfrowej liczby klatek, to bez 4090 i intela 13 gen
Jak ktoś jest przyzwyczajony do stabilnej trzycyfrowej liczby klatek, to bez 4090 i intela 13 gen nie podchodzić xD


@Kliko: O jezu chryste xD

No ale ja przez kilkanaście lat grałem na bieda laptopie i jak miałem 30fps to się cieszyłem, więc dla mnie to bez różnicy. Te crashe jednak...

btw. jak to jest z uzbrojeniem? Dropi się je? System rzadkości jak w Wowie?