Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Duża część mężczyzn to spermiarze jakich mało i o jakich sobie nie wyobrażacie.

W skrócie. Znajomi szukają mieszkania na wynajem na rok. Parka. Chłopak i dziewczyna. Bez dzieci, bez nałogów, bez zwierząt. Mój kolega urządził poszukiwania mieszkania na grupkach na Facebooku opisując, że wraz z dziewczyną szukają mieszkania. Budżet 3000-4000 złotych + opłaty w Warszawie, nie musi być w centrum, pracują hybrydowo. Może to nie jest nie wiadomo ile, ale można coś znaleźć.

No i szukał dwa tygodnie - zero odpowiedzi.
Po tych dwóch tygodniach zmienił taktykę. Pisał z konta jego dziewczyny, wrzucając jedynie jej zdjęcie, praktycznie ten sam opis, bez info, że są parą - W PIERWSZY DZIEŃ MIELI KILKA PROPOZYCJI, NIEKTÓRE ZA ~2500 W SENSOWNYCH LOKALIZACJACH. Jakiś typ nawet proponował jej pokój w okolicy centrum za 750 złotych xD

To mój prywatny dowód na to, że obecnie duża część mężczyźn to spermiarze jakich mało, którym brak ruchania mocno wlatuje na łeb. Takie coś powinno być ostro szkalowane - a nie jest. Banda obrzydliwców, którzy prawdopodobnie nie bez powodu są samotni. Wcale mi ich nawet nie żal.

#bekazprzegrywow #spermiarz #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6384e5504bf3873cacecc60c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Kilka dobrych lat temu jak byłem na studiach i jak z różową szukaliśmy mieszkania to właściwie ona go szukala i było to samo
To stary sposób, który działa na największe stuleje xD Mężczyźni erotomani w jakimkolwiek wieku, są gotowi sami zapłacić za czynsz na rok z góry, byleby ładna dziewczyna mieszkała w ich mieszkaniu, a jak się jeszcze do nich odezwie raz w miesiącu to już w ogóle są gotowi