Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjadacz_Cebuli:

fakty są takie że jesteś debilem


Mogłeś po prostu powiedzieć że masz 13 lat i boli cię dupa że nie masz racji zamiast się splakac i wyzywać od debili wych0dku, wiec jak narazie jedynym kompromitujscym się jesteś tutaj ty xD. Weź się napij wybielacza na uspokojenie albo zajeb z barana w ścianę.

jeszcze byłeś bordo i się tym chwalisz xD


No byłem i co? Boli cię że w kilka dni
@zjadacz_Cebuli: Ty serio jestes taki glupi czy tylko udajesz? Oj tak, wyjasnili go, zwlaszcza tym "peaky" xD. Jesli chodzi o badania to nie, nie zostal wyjasniony. Nie jestem takim ignorantem jak ty, a #blackpill interesuje sie od kilku lat wiec jak narazie to wy sie pograzasz.

Jak masz dalej zaprzeczać temu, że geny w mają znaczny wpływ na inteligencję to rob to sobie w myslach czy gdzies gdzie nikt nie bedzie
@Czlowiek_Ludzki czyli nie przeczytałeś tego xD chłopie weź już daj spokój. Po samych plusach, może i nie licznych ale jednak, demokratycznie ja wygrywam tą konwersacje i nie wiem jak udaje się twojemu umysłowi zakłamywać tak rzeczywistość żeby twierdzić, że jestem głąbem. Same twoje poglądy nadają się na śmietnik historii więc nie pisz już do mnie
czyli nie przeczytałeś tego xD chłopie weź już daj spokój.


@zjadacz_Cebuli: Czyli jesteś ignorantem xD chłopie weź już daj spokój

Po samych plusach, może i nie licznych ale jednak, demokratycznie ja wygrywam tą konwersacje


XDDDDDDDDDDDDDDD

Tak tak, plusy > fakty. Wmawiaj sobie xDDD

umysłowi zakłamywać tak rzeczywistość żeby twierdzić, że jestem głąbem.


Ty czytasz co piszesz? xDDDD