Wpis z mikrobloga

Kolejowe mirki dlaczego od kilku miesięcy kupno biletów na pociąg jest taką męczarnią? Już się pogodziłem z tym, że na większość IC trzeba mieć miejscówkę bo bez się nie da ale teraz coraz dziwniej się ten system sprzedaży biletów zachowuje. Powiedzcie mi co mam zrobić w takiej sytuacji. Ikonka ludzików niby pokazuje, że w pociągu większość miejsc ma być wolna a jak chce kupić bilet to dostaje info, że brak możliwości wydania biletu bez gwarancji miejsca (niezależnie od klasy która wybiorę). To jak w końcu jest, nie ma już miejsc bo wszystkie wyprzedane i ikonka zapełnienia jest zepsuta, są wolne miejsca ale zepsute jest info o braku miejsc czy są miejsca ale PKP nie chce ich sprzedać? Myślicie, że jest sens jechać na dworzec żeby spróbować kupić na miejscu czy raczej bez szans?
#pkp #intercity #pkpintercity #kolej
Pobierz ZdeformowanyKreciRyj - Kolejowe mirki dlaczego od kilku miesięcy kupno biletów na poc...
źródło: comment_1669639890DFnk0kP7k748CelyjGxaG4.jpg
  • 7
@ZdeformowanyKreciRyj:
1. Nie patrz na ikonkę ludzików to nie jest aktualizowane na bieżąco.
2. Są jeszcze jakieś miejsca wolne w tym pociągu, ale akurat nie na całej długości trasy, którą chcesz zarezerwować.
3. Na dworcu i w internecie są dostępne te same bilety.
@ZdeformowanyKreciRyj mam wrażenie PKP blokuje pewną pulę biletów i puszcza ją w obieg na parę h przed pociagiem. Jak chcę kupić na 16 bilet o 10 to nie ma miejsc. A jak o 12 wejdę to do wyboru, do koloru, cała gama, cała gama