Wpis z mikrobloga

Ta sytuacja z DLC z Rosją, jego anulowaniem choć było gotowe i wydanie jakichś ochłapów w postaci skórek do ciężarówki ale tym razem z Ukrainą udowadnia bardzo dobrze dlaczego SCS ma kompletnie w dupie dopracowywanie tej gry i naprawianie najbardziej podstawowych problemów z nią związanych. Mieli wydać w końcu jakieś większe DLC, było już gotowe, ale że było o ROSJI to anulowali i dali takiego #!$%@? w postaci skórek i co?

I ludzie ich za to całują po rączkach. Klienci zostali wydymani i jeszcze się cieszą, bo SCS zamerdało im czujki ideologiczne. #!$%@? z tym że mogli wydać to DLC i kasę z niego przeznaczyć na Ukrainę żeby dać pstryczka w nos Rosjanom, gdzie mimo wszystko poszłoby więcej kasy niż z tych skórek, a Steam uwzględniłby review bombing, powiedzieli że "Rosja zła, Ukraina dobra", a ludzie nawet nie widzą tego że im zabrali sprzed nosa sporo nowej zawartości, bo widzą niebiesko-żółte kolorki i się cieszą.

Czyli po prostu SCS już wie że nie ważne co zrobią, i jak bardzo nie będą dymać swoich klientów, to oni i tak będą kupować każde DLC i będą się cieszyć z gry która jest tak niedokończona że gdyby nie modderzy to by już dawno zdechła. No po prostu taki syndrom sztokholmski bo inaczej się tego nie da nazwać. xD

#ets2
  • 6
@supra107:

+1 byczq.
Rosja jako państwo powinna być pomijana i bagatelizowana, ale decyzji SCSu nie rozumiem, a dodatek chętnie bym kupił. Tak czy inaczej, decyzja została przez nich podjęta i wygląda na to, że zdania nie zmienią.

Tym bardziej mnie trochę denerwuje to, kiedy widzę, jak bardzo i szybko rozrasta się ATS (mimo, że sam gram) - dodatek za dodatkiem, ledwo wydali Montanę, zaraz potem Texas - i to tak duży,
@Fanath: Bardzo dobrze powiedziane. Ja jako gracz etsa od 2015 roku mam dość takich gówno updatów. Zamiast zabrać się za ekonomię, tachograf, modele ubrudzeń pojazdów czy też ładunki drobnicowe oni wolą wciskać nam nikomu nie potrzebny katalog z firmami... ręce opadają
@supra107: nie zgodzę się z tym. Dzięki temu szybciej zaczęli robić DLC Jugosławia. A jak wojna przycichnie, to i wrócą do ruskiego DLC. Zresztą niby jak SCS miał Ci na szybkości zrobić jakieś duże DLC zamiast ruskiej mapy? A co do ukraińskich skórek, ja nawet nie widziałem, że takie coś dali, bo większość graczy (jak ja) ma totalnie #!$%@? na nie.