Wpis z mikrobloga

były poseł na sejm, musisz to podkreślać, bo każdy konfiarz się tego będzie przysrywać i nic nie powie o miłości wilka do ruskich xD


@yahoomlody: Specjalnie w opisie rozróżniłem pomiędzy "poseł na sejm" a "ciągły członek Konfederacji".

Można o nim mówić per "poseł" tak jak np. do byłych premierów się mówi "premierze". Zresztą sam Wilk się ciągle tak określa.
  • Odpowiedz
ro nie jest poseł na sejm. Był ale na szczęście już nie jest.


@L3stko: Patrz komentarz wyżej.

Powiedziałbym, że gorzej wręcz, że ten człowiek jest członkiem Konfederacji - bo o tym czy on jest posłem czy nie, decydują wyborcy, a o tym czy jest członkiem Konfederacji to już decyduje partia.
  • Odpowiedz
@rzep ależ oczywiście, można tak mówić, mówię tylko jaka będzie reakcja xD

TO NIE JEST POSEL I TO NIE JEST OFICJALNE STANOWISKO KONFEDERACJI, ZOBACZ LEPIEJ CO MOWI MENTZEN A W OGOLE TO JAK TAM WASZA JACHIRKA LEWAKI XD
  • Odpowiedz
@Volki: No link jest źródłem. Rozumiem, że na stronie informacje są nieaktualne i Jacek Wilk nie jest już członkiem Konfederacji?
  • Odpowiedz
  • 0
@rzep Wikipedia nie jest źródłem, bo nie dokumentuje faktów. To tak jakbyś podawał źródło jako swoje twierdzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@rzep

Jacek Wilk nie jest już członkiem Konfederacji?

Nie wiem, w końcu to ty twierdzisz, że nim jest, a ja pytam o źródło.
  • Odpowiedz
Wikipedia nie jest źródłem, bo nie dokumentuje faktów. To tak jakbyś podawał źródło jako swoje twierdzenia.


@Volki: Oczywiście, że jest źródłem. Wikipedia podaje źródła tego, że Jacek Wilk został członkiem Konfederacji.

https://wpolityce.pl/polityka/365316-jacek-wilk-przechodzi-do-partii-wolnosc-janusza-korwin-mikkego-nie-opuszcza-jednak-klubu-kukiz15

Dodatkowo jak @adibor wyżej zauważył Jacek Wilk ciągle piszę o sobie jako o członku Konfederacji.
rzep - > Wikipedia nie jest źródłem, bo nie dokumentuje faktów. To tak jakbyś podawał...

źródło: comment_1669644731btxW9KkdB5j7Q3BQlC4TM4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@rzep pokaż mi gdzie jest źródło dokumentujące fakt, że jest członkiem Konfederacji oraz posłem. Wrzucasz byle gówniane linki i twierdzisz, że tak jest xD

W takim razie ja będę podawać mój komentarz jako źródło xD
  • Odpowiedz