Wpis z mikrobloga

#virginmobile
Z usług tak niekompetentego operatora nigdy nie korzystałem, aż do teraz...brak internetu, znikające pakiety i wiele wiele innych....
W tym miesiącu od 22.11 już miałem dwie akcje
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsza po wplacie pieniędzy i wykupieniu pakietu. Po 24h nie załączył się. Oczywiście nie możesz wykonywać połączeń. Jakoś się skontaktowałem Pan powiedział, że jakiś błąd w bo jest podwójna prośba o włączenie pakietu. On to naprawia I będzie git. No i faktycznie mogłem wykonywać połączenia, ale spokojnie spokojnie. Nie mam internetu no to dzwonię do nich, okej okej Johny my to naprawimy. Neta nie ma jak nie było, ale w pakiecie zabrali mi możliwość wykonywania połączeń. Ehhhhh #!$%@?. Ja wykonywać połączeń nie mogę, więc od dziewczyny do nich dzwonię. Dzień dobry, nie mogę wykonywać połączeń dzwonię do was już czwarty raz w tym tygodniu. Kiedy będę miał usługi za które zapłaciłem?
-No ja taki wniosek złoże i ten wniosek i sprawa będzie zrealizowana jak więcej się takich samych problemów zbierze zgłoszonych. No to proszę powiedzieć ile czasu wam to zajmie?
-Nie wiem, nie mamy takiej ignorancji. No dobra, ale ile wam to zajmie jakie macie ramy? 24h -48h?
-Nie wiem nie mamy ram czasowych...
Ja tym numerem załatwiam srawy służbowe i brak możliwości wykonywania połączeń naraża mnie na straty.
-No nic nie jestem w stanie zrobić musi pan czekać.
No dobrze, ale mam czekać przez tydzień czy przez dzień?
-Ja nie wiem.
Niech was ręką boska broni przed wyborem tego operatora. Byłem w Orange i takich jaj nigdy nie miałem. A i boli mnie ta ich nietykalność, oni mogą a ja malutki mam się dostosować mimo ciągłych problemów technicznych które u nich występują.
#virginmobile #telekomunikacja
  • 2