Oświadczam że bardzo mi się podoba w jaki sposób rozwijane są przepisy w piłce nożnej oraz implementacja nowoczesnych technologii, zdarza się imba jak z sędzią Zambii bo takim to nic nie pomoże, ale generalnie dobrze mi się ogląda nowoczesny mundial, oby jeszcze szlifowali te przepisy dla lepszego widowiska. Normalnie przy 89 minucie to można było gasić transmisje bo wiadomo, że jedna symulka i zmiana i koniec meczu a teraz doliczają 10 minut i wszystko się może zdarzyć. Rozwinięciem tego przepisu powinno być zatrzymywanie czasu gry na następnych mistrzostwach. Brak #!$%@? po meczu czy był spalony czy nie to tez piękna sprawa. TOP

#mecz
  • 7
Przebija się też pomysł ze zmianą gry z dwóch półów po 45min na 3 części po 30min z zatrzymywaniem czasu, ma to sprawić że gra będzie bardziej dynamiczna bo piłkarze mają dodatkową przerwę, a przy okazji w przerwach więcej reklam = więcej kasy od sponsorów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hrabia_Horeszko: 70 minut to bardzo optymistycznie. Są badania i w czołowych ligach aktywna gra to zaledwie 53 - 55 minut.

@rdk42: Chodzi nie o trzy, a dwie połowy po 30 minut. Co wynika z tego, co napisałem wyżej - i tak realny czas gry to nie jest nawet 60 minut. Tu mówimy o zatrzymywaniu czasu, więc całkowity czas meczu i tak wzrośnie. Zostając przy 1,5 godziny gry plus przerwa i