Wpis z mikrobloga

po 40*. Bo z reguły to debile

@glassmice: Uważam, że pokolenie naszych rodziców co wyszło z komuny, to totalni idioci i to oni są odpowiedzialni za te katastrofę co się wydarzy młodym. Generalnie to starzy są zajęci podcinaniem skrzydeł młodzieży i ich argument to " a po co to komu " dawnij nie było i było dobrze
Jest to potężnie zmanipulowana grupa społeczna, której się wydaje, ze coś wiedzą a ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JohnnyPomielony: Ja też zauważyłem że niektórzy zamiast znaku zapytania dają wykrzykniki. I to często #!$%@?ą ich z dziesięć jak już kończą wypowiedź. Albo na odwrót robią.

np coś takiego: Czy pójdziesz do sklepu!!!!!!!!
lub Czekaj??????????
@JohnnyPomielony ostatnio to rozkminiałam i najlepszą opcją jest (chyba, bo mogę się tylko domyślać co ludzie mają w głowie) że wielokropek to po prostu pauza w mówieniu.
Starzy ludzie piszą tak jak mówią, więc skoro mówiąc robią pauzę na wdech albo żeby zacząć nową myśl to przy pisaniu stosują w tym miejscu wielokropek.
Od kiedy z tą myślą czytam ich wiadomości, to jest mi jakoś łatwiej ( ͡º ͜ʖ͡
@Kroledyp: z nieba spadłeś na gotowe czy jesteś efektem wieczornej pracy dwóch osób z poprzedniego pokolenia? I czy jak się urodziłeś to na ziemi były tylko dinozaury czy też była już jakaś infrastruktura, którą to poprzednie pokolenie wytworzyło?
@JohnnyPomielony: Wielokropek może oznaczać, że ktoś chce #!$%@?ąć coś nieoczywistego, albo zostawić jakieś niedopowiedzenie, coś w stylu "zostawiam ci cynicznie miejsce żebyś domyślił się jakim #!$%@? jesteś", albo dla zademonstrowania zastanawiania się, procesu myślowego, który niekonicznie składa się z pełnych zdań, tylko z pojedynczych wyrazów lub krótkich ciągów wyrazów, które są jednak częścią tego samego procesu, w odróżnieniu np. do bezpośredniego komunikowania wprost, które zawrzeć można już w zdaniu bez wielokropków.
no mi się zdarza tak napisać i faktycznie mam 40 plus. I odebrałem przyzwoite wykształcenie. Wrzucam pierwsze z góry w googlach info co oznacza wielokropek, może komuś pomoże:
Co oznacza wielokropek
Odpowiedź na pytanie, co oznaczają trzy kropki, jest stosunkowo prosta: symbolizują one urwanie wypowiedzi lub przemilczenie jakiegoś jej fragmentu. Czasem oznacza wahanie, zatrzymanie wypowiedzi na chwilę. Może też wprowadzać nieoczekiwany wyraz, figlarną pointę, ironię lub element komizmu.

Dla mnie to normalna