Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Jade: miałem nowe Clio w 2016 roku wówczas bieda wersja w wersji van kosztowała 48tys. Porządne to było auto, bardzo je lubiłem. Silnik 1.5dci był świetny i do tego spalanie w cyklu mieszanym około 5l. Narzekałem trochę na widoczność przez tylna szybę przez co w pierwszym tygodniu wjechałelem tyłem w drzewo xd w kolejnym tygodniu auto ukradli xd
Przy okazji możesz mi wytłumaczyć proces myślowy osób prywatnych, kupujących nowy samochód z salonu? Tzn dlaczego, po co itd?


@czyznaszmnie: Bo z jakiegoś powodu jest społeczne przyzwolenie na wyzbycie się wszelkiej uczciwości przy sprzedawaniu samochodu. Ja kupiłem nowe auto bo przynajmniej wiem, że jak żona będzie jechać z dziećmi i będzie miała wypadek to wyskoczą poduszki powietrzne a nie jaśki z ikei wstawione przez szwagra poprzedniego właściciela.

Żonę też mam nówkę,
@Jade: Rok temu kupiłem renault clio V i powiem szczerze, zajebiste autko. Wiadomo, znajdą się maruderzy którzy powiedzą Ci że w tej cenie to możesz kupić używaną audicę, ale dla takich laików jak ja, którzy chca tylko wsadzić tyłek w samochód i bezpiecznie przejechać do innego punktu na mapie to zajebiste i bezpieczne. Gratuluję zakupu, pierwsze 2h w samochodzie tosię czułem jakbym przynajmniej najnowszego merca kupił ( ͡° ͜ʖ
Przy okazji możesz mi wytłumaczyć proces myślowy osób prywatnych, kupujących nowy samochód z salonu? Tzn dlaczego, po co itd?


@czyznaszmnie:
1. Masz nowe, bezpieczne auto z działającymi systemami odpowiedzialnymi za twoje życie.
2. Nie boisz się o jakieś chałupnicze metody naprawy, których dokonał jakiś janusz.
3. Dla własnego samopoczucia, że się czegoś dorobiłeś, a nie jeździsz wypierdzianą Octavią po leasingu.
4. Możesz spersonalizować auto do swoich potrzeb i zdecydować, czy chcesz
@Jade: Gratulacje, nowe auto to super sprawa, na pewno buzia sie cieszy i radość z jazdy zawsze jest fajna, tylko trzeba uważać na rysy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja osobiscie bym clio nie kupił (chociaż to po lifcie jest już całkiem znośne) bo prowadzenie tego auta jest dziwne, juz wolałbym fabie, ale najważniejsze że Tobie się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)