Wpis z mikrobloga

@Jade gratki, jaka konfiguracja?
Daj znać czy radio gubi zasięg co jakiś czas bo jak na razie widzę że to jedyny problem jaki jest zgłaszany często w nowych egzemplarzach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siemando: prywatnie, gazu z automatem chyba się nie da bo pewnie byłaby taka konfiguracja, skoro normalnie można zamówić wersję z gazem ale z manualna skrzynia. Może jakieś techniczne sprawy to uniemożliwiają
@Jade: Gratuluję mirku, u mnie to samo auto od roku. Z różnic to czarne i silnik LPG 100KM. jak na razie bardzo wygodne, super się prowadzi. Zaskoczyło mnie ile pasażerowie mają przestrzeni pomimo rozmiaru auta. Wujek i kuzyn żony to chłopy ponad 190, a spokojnie im się tam wygodnie jechało.
@czyznaszmnie: Gwarancja, to jest różnica.
Płacić 100k zł bez gwarancji na szrot 3-5 letni "premium" a mieć z salonu nowy z 3 letnią gwarancją i najlepiej z kosztami serwisu (tak jest w renault) robi zasadniczą różnicę.

Ja sobie takie auto kupiłem i przez 4 lata zapomniałem, że mam samochód - zero stresu że coś Ci zepsuje.
Nawet najlepsze auto po gwarancji może się zepsuć. Znajomemu w nowym superb rozwalił się silnik