Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: jetlag to tam #!$%@?. W tamta strone tez nas nie zlapal. Latwo sie przerzucilismy na zmiane czasum wystarczylo w odpowiednim momencie zasnac w samolocie. Ogolnie ja z zona bylisny szczepieni. Objawy na razie nie sa jakies dotkliwe. Chociaz zona duzo wymiotuje. Na szczescie nie mamy po 40 stopni i nie dusimy sie. Ciekawe jak dlugo to potrwa. @Kumpel19:
@Totendajnapiwo: omikron ma wsrod objawow problemy zoladkowe. Wszyscy je mamy od wczoraj. U mnie dodatkowo kaszel od wczoraj, ktory widze ze stopniowo sie nasila.

Ciekawe jwst z tym snem. Ja i zona powiedizalismy, ze mielismy #!$%@? sny. Dokladnie mi i jej cala noc snilo sie cos w kolko. Nawet jak sie przebudzala i znow zasypiala. Tala ciekawostka.

Od wczoraj tez wszystko nam smierdzi ,,zdechla ryba,,.
@lord_xenu: testy wyszly nam pozytywne na covida. Goraczka? Nawet nie 38. Poczytaj sobie o niwym wariancie Covida covid ba 2.75. Polacz ti z faktem bycia na Dominikanie. Odpowiedz sobie na pytanie gdzie osoby z USA jezdza na wczasy.

Ten podwariant omikrina atakuje ujlad pokarmowy w pierwszej kolejnosci.
@Yebat:

A zrobiłes test na grype lub gronkowca (ma go 50% populacji ale nie jest aktywny) ?
Nie?
A dlaczego?
Bo masz nakładzione w głowe, że NA SWIECIE ISTNIEJE TYLKO 1 WIRUS i jesteś podatny na manipulacje.

Objawy gronkowca: wymioty i biegunka oraz zatrucia pokarmowe.

Jeszcze jest czas aby wrócić do rzeczywistości i przestac #!$%@?ć o celebryckim wirusie i zacząć żyć normalnie, leczyć się normalnie i nie robić z siebie idioty
@Bigbluee: rodzinny wysyla mnie na badania covid. Mam zarzadac jeszcze skierowanie na gronkowca? Mieszkam w DE wiec to chyba tylko na wlasna reke tego gronkowca moge zrobic.

Tu cie buora. Wysylaja na test covid i elo